DL Invest Group PM S.A.

Księgowa / Księgowy

Job Location

Katowice, Poland

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych jednostkowych,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość),
  • księgowanie i wyliczanie rezerw, rozliczenia międzyokresowych kosztów,
  • sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz raportów na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne,
  • współpraca z Kontrahentami i instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP).

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi systemu SYMFONIA,
  • samodzielność, terminowość, rzetelność,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania oraz pełnioną funkcję,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, lojalność.
Mile widziane
  • sprawna obsługa Excela.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

DL Invest Group to miejsce, gdzie prestiż spotyka się z wyjątkowymi możliwościami rozwoju. Zarządzamy aktywami o wartości 3,4 miliarda złotych, tworząc nowoczesne przestrzenie, które inspirują i przyciągają najlepszych. Jeśli szukasz firmy, w której możesz rozwijać swoją karierę, DL Invest Group to właśnie to miejsce!

Aktualnie rozwijamy nasz dział księgowości o Księgowych Prowadzących i Wspomagających.

Wyślij do nas swoje CV jeśli finanse to coś co lubisz, dobrze czujesz się w dynamicznym środowisku biznesowym i chcesz rozwijać swoje kompetencje w ramach dużych projektów inwestycyjnych.

DL Invest Group jest uznanym na rynku inwestorem i zarządcą nieruchomości komercyjnych. Od ponad 17 lat zajmujemy się realizacją projektów w sektorze handlowym, biurowym i logistycznym. Jesteśmy właścicielem nieruchomości o powierzchni 2 mln mkw.

Location: Katowice, PL

Posted Date: 10/22/2024
Click Here to Apply
View More DL Invest Group PM S.A. Jobs

Posted

October 22, 2024
UID: 4908800148