Moltton

Specjalista ds. kontrolingu

Job Location

Częstochowa, Poland

Miejsce pracy: Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie kluczowych raportów finansowych, m.in. budżetu, rachunku zysków i strat, bilansu oraz analiz odchyleń wynikowych,
  • analiza i interpretacja wyników finansowych,
  • dokładna analiza kalkulacji kosztów standardowych i odchyleń od budżetu,
  • analizy finansowe ad-hoc we współpracy z Managerem Kontrolingu i Zarządem,
  • udział w zamknięciach miesiąca, tworzeniu sporządzań sprawozdań finansowych i innych raportów okresowych.

Wymagania pracodawcy

  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu finansowego w firmie produkcyjnej,
  • silnie rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikacyjne, budowanie relacji z biznesem będzie kluczowym aspektem stanowiska,
  • doświadczenie w przygotowywaniu analizy kosztów,
  • bardzo dobra znajomość programu: MS Excel,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • otwartość w komunikacji wewnątrz organizacji, zdolności interpersonalne.
Mile widziane
  • znajomość SAP (mile widziane).

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju w obszarze firmy, działającej w strukturach międzynarodowej grupy,
  • pracę stacjonarną z komfortowego biura.

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Location: Częstochowa, PL

Posted Date: 10/21/2024
Click Here to Apply
View More Moltton Jobs

Contact Human Resources
Moltton

Posted

October 21, 2024
UID: 4903915850