Meritoros SA

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Job Location

Katowice, Poland

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie KPIR oraz pomoc w prowadzeniu pełnej księgowości polskich spółek,
  • sporządzanie deklaracji dla US,
  • sporządzanie deklaracji dla ZUS,
  • Sporządzanie deklaracji dla GUS,
  • sporządzanie raportów na potrzeby klientów,
  • utrzymywanie relacji z klientami polskimi i zagranicznymi,
  • kontakty z instytucjami skarbowymi.

Nasze wymagania

  • przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń z ZUS i urzędami skarbowymi,
  • doświadczenie w sporządzaniu GUS, JPK V7 i VAT – UE,
  • umiejętność obsługi programów księgowych (Comarch Optima) oraz pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (możliwy kontakt z klientem zagranicznym),
  • sumienność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy i możliwość pracy hybrydowej - zaczynamy pracę w godzinach 7:00-10:00. Po okresie próbnym możliwa praca hybrydowa, w wymiarze 3 dni zdalnie i 2 dni z biura,
  • świadczenia urlopowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • udział w szkoleniach finansowanych i współfinansowanych przez pracodawcę,
  • Kartę Multisport,
  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego w godzinach pracy,
  • możliwość korzystania z najnowszych rozwiązań technologicznych,
  • przyjazną atmosferę opartą na wzajemnej pomocy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowy urlop

W związku z umacnianiem pozycji naszej firmy na rynku usług księgowych i ciągłym rozwojem działalności, systematycznie tworzymy nowe miejsca pracy. Poszukujemy osób pragnących związać swoją karierę z branżą finansową i zapewniamy możliwość zdobycia bardzo obszernego doświadczenia w dziedzinach, w których operujemy. Nasi pracownicy mają również możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych podczas szkoleń oraz aktywnego wyboru ścieżki kariery. Jednym z najważniejszych kapitałów naszej firmy są pracownicy. Doceniamy unikalność, potencjał i zaangażowanie każdego z nas, dajemy możliwość rozwoju swoich kompetencji. Pracujemy jako zespół, który osiąga wspólny cel.

Location: Katowice, PL

Posted Date: 10/21/2024
Click Here to Apply
View More Meritoros SA Jobs

Posted

October 21, 2024
UID: 4908113874