RSM Poland

Księgowa / Księgowy

Job Location

Warszawa, Poland

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie;
  • Kontrola i księgowanie dokumentów źródłowych;
  • Udział w procesie wdrożenia systemu ERP wspólnie z działem IT, w tym wsparcie klienta w analizie wymagań oraz testowaniu funkcjonalności;
  • Szkolenie użytkowników końcowych we współpracy z działem IT i zapewnienie wsparcia merytorycznego pod kątem księgowości podczas fazy wdrożenia;
  • Bieżąca współpraca z działem IT odpowiedzialnym za wdrożenia i obsługę powdrożeniową systemu ERP;
  • Telefoniczne oraz e-mailowe konsultacje dla klientów (użytkowników zewnętrznych) w zakresie bieżącej obsługi systemów ERP;
  • Wsparcie w przeprowadzaniu analizy i raportowaniu danych finansowych z wykorzystaniem systemu ERP;
  • Udział w projektach mających na celu optymalizację procesów biznesowych i wdrażanie nowych funkcjonalności systemu ERP.

Nasze wymagania

  • Znajomość Ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych;
  • Min. 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku z obowiązkami obejmującymi samodzielne prowadzenie pełnej księgowości i sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • Doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości spółek z kapitałem zagranicznym;
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z Klientem;
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
Mile widziane
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym;
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów księgowych;
  • Umiejętność obsługi programu NetSuite lub Microsoft Dynamics 365.

To oferujemy

  • Każdemu pracownikowi zapewniamy bogaty i zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do jego preferencji i możliwości - do wyboru m. in. pakiety medyczne, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, bilety do kina, teatru, koncerty, vouchery na zakupy.
  • Szkolenia indywidualne i grupowe - kwalifikacje to podstawa. Zapewniamy naszym pracownikom możliwość udziału w licznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Wewnętrzne kursy językowe - zapewniamy dostosowane do umiejętności językowych, bezpłatne kursy z języka angielskiego/niemieckiego;
  • Elastyczny czas pracy w godzinach 7:30 – 17:00;
  • Atrakcyjna lokalizacja biura w centrum miasta;
  • Środowisko pracy ceniące sobie wzajemne wsparcie, zaufanie i współpracę;
  • Dostęp do poradni oferującej wsparcie psychologów, dietetyków, psychoterapeutów, pedagogów itp.;
  • Realna możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych;
  • Akcje CSR - regularnie uczestniczymy w różnorodnych akcjach prospołecznych. Liczymy także na Twoje zaangażowanie;
  • Owoce w biurze, Pizza Day - w każdy drugi piątek miesiąca oraz inne smaczne niespodzianki;
  • Prezenty świąteczny i upominki na inne okazje;
  • Wyjścia integracyjne, imprezy wewnętrzne, wigilie firmowe, RSM World Day;
  • Firmowe rozrywki sportowe: turniej piłkarski RSM European Football Tournament, drużyny biegowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników

RSM Poland

RSM Poland jest członkiem RSM, wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 820 biur w 120 krajach i zatrudnia więcej niż 48.000 specjalistów na świecie.

RSM Poland to profesjonalni doradcy i zaufani partnerzy w biznesie. Jako zespół ponad 280 specjalistów oferujemy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorcom kompleksowe doradztwo podatkowe i gospodarcze. Rozbudowaną ofertę usług kierujemy do przedsiębiorstw polskich oraz spółek zagranicznych, które otwierają swoje oddziały w naszym kraju.

W Polsce jesteśmy jedną z 15 największych firm w swojej branży. Działamy aktualnie w czterech lokalizacjach: Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach, kompleksowo dbając o interesy firm zarówno na rynkach krajowych, jak i międzynarodowych.

Zdajemy sobie sprawę, że naszym największym kapitałem są ludzie i dokładamy wszelkich starań, aby kwalifikacje każdego członka naszego zespołu były na jak najwyższym poziomie i podlegały ciągłemu doskonaleniu.

Location: Warszawa, PL

Posted Date: 10/21/2024
Click Here to Apply
View More RSM Poland Jobs

Contact Human Resources
RSM Poland

Posted

October 21, 2024
UID: 4903928417