Inwenta Sp. z o.o.

Główny Księgowy / Główna Księgowa (projekt czasowy)

Job Location

Bydgoszcz, Poland

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent elementów elektrycznych.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości operacji w obszarze księgowym firmy o profilu produkcyjnym.
  • Zabezpieczenie jakości, rzetelności i terminowości raportowania, zgodnego z przepisami polskimi i regulacjami wewnętrznymi Grupy.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości spółek produkcyjnych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji.
  • Praktyczna znajomość polskich przepisów księgowo-podatkowych oraz ZUS.
  • Doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi zespołami.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • ryczałt na paliwo
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Dodatkowe informacje

  • Start projektu: listopad 2024
  • Czas trwania projektu: ok. 6 miesięcy, tryb hybrydowy
  • Prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim.

Inwenta jest firmą od 2004 roku zajmującą się doradztwem personalnym. Prowadzimy projekty rekrutacyjne i rozwojowe. Jesteśmy liderem rynku w obszarze rekrutacji Interim Management oraz partnerem Stowarzyszenia Interim Managerów. Nasze działanie zostało docenione zaproszeniem do globalnej grupy Will Group, której od 2022 roku jesteśmy członkiem. Aktywnie budujemy społeczność HR w Polsce - organizujemy cykl webinarów „HR ma głos” oraz coroczną konferencję „Lato HR”.

Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity; Dz. U. z 2016 r. poz. 922 oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Inwenta Sp. z o. o. w celu umieszczenia ich w bazie kandydatów Inwenta Sp. z o. o., w celu wykorzystania ich w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Inwenta oraz na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Jednocześnie informuję, że jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do dostępu do treści moich danych, do ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania oraz do ich usunięcia z bazy Inwenta Sp. z o. o

Location: Bydgoszcz, PL

Posted Date: 10/20/2024
Click Here to Apply
View More Inwenta Sp. z o.o. Jobs

Posted

October 20, 2024
UID: 4907452425