PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Menadżer / Menadżerka w Departamencie ESG

Job Location

Gdańsk, Poland

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i uczestnictwo w projektach z obszaru ESG,
  • samodzielne kierowanie ( planowanie, delegowanie zadań) i nadzór nad projektem we wszystkich fazach jego realizacji,
  • udział w atestacji raportów zrównoważonego rozwoju,
  • tworzenie i rozwój metodyk projektowych,
  • identyfikacja zmian wymogów regulacyjnych,
  • weryfikacja zgodności z wymogami Taksonomii UE.

Nasze wymagania

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w raportowaniu finansowym/ niefinansowym, w oparciu o Standardy GRI i/lub Ustawę o Rachunkowości,
  • wiedza w obszarze raportowania ESG oraz regulacji unijnych i krajowych w tym zakresie (CSRD, ESRS, Taksonomia UE),
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z klientami,
  • umiejętności analityczne,
  • wykształcenie prawnicze lub z obszaru finansów.
Mile widziane
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży finansowej/ audytorskiej/ ESG.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników

Dodatkowe Informacje

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów tworzymy departament ESG, aby móc kompleksowo wspierać naszych klientów.

Dołącz do nas

Pierwszym etapem rekrutacji jest wysłanie aplikacji w języku polskim zawierającej CV za pośrednictwem przycisku aplikowania. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

W przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofanie.

PKF Consult jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od 30 lat. Nasze linie biznesowe rozwijamy w 9 większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Opolu, Zielonej Górze i Lublinie.

Location: Gdańsk, PL

Posted Date: 10/20/2024
View More PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Jobs

Posted

October 20, 2024
UID: 4903897750