Logart Sp. z o.o.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Job Location

Katowice, Poland

Miejsce pracy: Katowice

Rekrutujemy dla

Nasz klient to wiodący producent innowacyjnych polimerów i dostawca rozwiązań technologicznych znajdujących zastosowanie w najbardziej wymagających aplikacjach w obszarze motoryzacji, przemysłu stoczniowego, energetycznego, żywnościowego i wielu innych.

Poszukujemy osoby, która początkowo będzie koordynować pracę zewnętrznych biur księgowych i kadrowo-płacowych, a docelowo zbuduje zespół specjalistów w tych dziedzinach.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zewnętrznymi biurami księgowymi oraz kadrowo-płacowymi
  • Księgowanie, wprowadzanie i opłacanie faktur zakupowych
  • Wystawianie faktur sprzedażowych/kontrola należności
  • Zapewnienie prawidłowego ujęcia transakcji w księdze głównej
  • Przygotowywanie uzgodnień bankowych i bilansowych
  • Zarządzanie i dostarczanie miesięcznych sprawozdań finansowych zgodnie z harmonogramem grupy
  • Miesięczne składanie deklaracji VAT w odpowiednich terminach
  • Przygotowywanie budżetów i prognoz przepływów pieniężnych
  • Zapewnienie wdrożenia obowiązujących przepisów prawa pracy

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Biegła obsługa Microsoft 365, w szczególności Excela
  • Odpowiedzialność i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • Efektywne i skuteczne zarządzanie zróżnicowanym zakresem obowiązków
  • Silne umiejętności analityczne oraz dbałość o szczegóły
Mile widziane
  • Doświadczenie w zakresie kadr i płac
  • Certyfikat wydany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce

Pracodawca oferuje

  • Realny udział w rozwoju nowego zakładu firmy w Polsce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kluczowy wpływ na kształt procesów związanych z księgowością, kadrami i płacami
  • Realne możliwości awansu wraz z rozwojem struktur zakładu
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:Administratorami danych osobowych są Logart Sp. z o.o., adres siedziby: ul. Karola Hiellego 3/108, 96-300 Żyrardów, NIP: 8381852559 oraz Logart, adres siedziby: ul. Armii Krajowej 41, 96-314 Baranów, NIP: 8381256389. Dane osobowe mogą być udostępnione potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom współpracującym z Administratorem. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia. Aplikacja oznacza potwierdzenie zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez Administratorów oraz przysługujących kandydatowi prawach, opublikowanych na stronie www.logart.com.pl/index.php/rodo.

Location: Katowice, PL

Posted Date: 10/20/2024
Click Here to Apply
View More Logart Sp. z o.o. Jobs

Posted

October 20, 2024
UID: 4903924592