TAURON Polska Energia Spółka Akcyjna

Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. Transformacji i Projektów

Job Location

Katowice, Poland

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Diagnoza Grupy TAURON pod kątem możliwości optymalizacji oraz rekomendowanie inicjatyw reorganizacyjnych / restrukturyzacyjnych.
  • Rekomendowanie, przygotowywanie projektów i programów dotyczących reorganizacji / restrukturyzacji / integracji w Grupie TAURON, w szczególności dotyczących transformacji sektora elektroenergetycznego.
  • Udział w projektach i programach, w tym role: Wsparcie Projektu/ Programu, Nadzór Projektu/ Programu,
  • Opracowanie standardów zarządzania projektami i programami nieinwestycyjnymi w Grupie TAURON oraz monitowanie stosowania zasad i metodyk
  • Monitorowanie projektów i programów, w tym opiniowanie inicjatyw, dokumentacji projektowej i programowej oraz sporządzanie raportów z przeglądu realizacji projektów i programów w GT.
  • Przygotowywanie i realizacja przeglądów korzyści zakończonych projektów i programów nieinwestycyjnych, w tym reorganizacyjnych w Grupie TAURON.
  • Przygotowywanie szkoleń i warsztatów z zakresu zarządzania projektami i programami oraz optymalizacji efektywności w Grupie TAURON
  • Prowadzenie repozytorium oraz bazy doświadczeń dotyczących projektów i programów realizowanych
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań, prezentacji.

Nasze wymagania

  • Kompetencje niezbędne do planowania, realizowania i monitorowania procesów reorganizacji lub/i restrukturyzacji
  • Wykształcenie wyższe, kierunki: zarządzanie, prawo, administracja, ekonomia, finanse lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe (min 3 lata) w zakresie procesów reorganizacji, restrukturyzacji, lub/izarządzanie projektami i programami
  • Certyfikacja w zakresie metodyk projektowych: PMI, PRINCE2
  • Wiedza w obszarze funkcjonowania spółek i grup kapitałowych, zarządzania korporacyjnego, prawa spółek handlowych
  • Umiejętność prezentacji danych
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Zdolności analityczne i logicznego myślenia, umiejętność wyciągania wniosków, proponowanie usprawnień i chęć samodoskonalenia

To oferujemy

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów, narzędzi i rozwiązań w Grupie Kapitałowej
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych - finansowanie szkoleń i dofinansowanie do nauki języka angielskiego i studiów
  • Pracę w systemie hybrydowym (2 dni pracy zdalnej i 3 dni pracy z biura)
  • Benefity: opieka medyczna, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do prądu, dodatkowy wolny Dzień Energetyka 14 sierpnia, karty Multisport, dofinansowanie wypoczynku ZFŚS

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • dodatkowy wolny Dzień Energetyka 14 sierpnia
  • dofinansowanie do prądu

Napędzamy transformację energetyczną Polski, dołącz do MegaMocnej drużyny Grupy TAURON, która liczy blisko 18,5 tysiąca pracowników.

Jesteśmy jednym z największych producentów energii elektrycznej i ciepła w Polsce. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by zapewnić ponad 5 milionom naszych klientów nieprzerwane dostawy energii elektrycznej i ciepła. Realizując Strategię #Zielonego Zwrotu, chcemy produkować przede wszystkim w farmach wiatrowych na lądzie i morzu, elektrowniach fotowoltaicznych oraz elektrowniach wodnych i gazowych. Inwestujemy też w nowoczesną i niezawodną sieć dystrybucyjną gwarantującą pewność dostaw energii elektrycznej. Nasze innowacyjne rozwiązania zmierzają w jednym kierunku - osiągnięcia neutralności klimatycznej.

Podążaj za zieloną zmianą i aplikuj już dziś!

Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji pod adresem https://www.tauron.pl/rodo/klauzula-tpe-rekrutacjaJednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Location: Katowice, PL

Posted Date: 10/20/2024
Click Here to Apply
View More TAURON Polska Energia Spółka Akcyjna Jobs

Posted

October 20, 2024
UID: 4903907675