Polmarkus Sp. z o.o.

Księgowa / Księgowy

Job Location

Pyskowice, Poland

Miejsce pracy: Pyskowice

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie faktur zakupowych i faktur sprzedaży oraz rozliczeń międzyokresowych,
  • Prowadzenie rejestru VAT,
  • Prowadzenie ewidencji dokumentów bankowych i uzgodnień sald,
  • Kontrola poprawności dokonywanych zapisów księgowych oraz uzgadnianie rozrachunków,
  • Współpraca w zakresie terminowego sporządzania sprawozdań finansowych, bilansów, raportów okresowych i itp.,
  • Uzgadnianie kont magazynowych,
  • Kontrola i uzgadnianie sald kont rozrachunkowych,
  • Sporządzanie sprawozdań i deklaracji dla US, GUS,
  • Inne działania wspierające dział księgowości,
  • Kontakt i współpraca z innymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku,
  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość) - mile widziane,
  • Gotowość do pracy stacjonarnej od poniedziałku do piątku – warunek konieczny,
  • Znajomość zagadnień z zakresu ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office w tym Excel w stopniu bardzo dobrym,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji dnia pracy oraz analitycznego myślenia,
  • Skrupulatność, sumienność oraz terminowość w realizacji zadań.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od 8:00-16:00,
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach zawodowych,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania codziennej pracy,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • Karty rabatowe na nasze produkty piekarnicze.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • paczki świąteczne

Location: Pyskowice, PL

Posted Date: 10/20/2024
Click Here to Apply
View More Polmarkus Sp. z o.o. Jobs

Posted

October 20, 2024
UID: 4903930011