Rekrutacja 360 - Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. Księgowości

Job Location

Gliwice, Poland

Miejsce pracy: Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych w systemie ERP, ze szczególnym uwzględnieniem ewidencji środków trwałych.
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem i kontrolą dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi oraz zasadami rachunkowości.
  • Przygotowywanie analiz i raportów finansowych na potrzeby Spółki oraz na użytek audytów i kontroli.
  • Monitorowanie prawidłowości rozliczeń podatkowych oraz sporządzanie odpowiednich deklaracji.
  • Regularna analiza oraz uzgadnianie sald kont księgowych.
  • Koordynowanie działań związanych z realizacją projektów księgowych.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z finansami lub rachunkowością.
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym w firmie o międzynarodowym zasięgu.
  • Wiedza w zakresie przepisów CIT, VAT oraz Ustawy o Rachunkowości.
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną pracę.
  • Doskonałe zdolności analityczne i dbałość o szczegóły.
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel.
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań oraz umiejętność efektywnej współpracy w zespole.
Mile widziane
  • Doświadczenie w implementacji procesów automatyzacji, digitalizacji oraz usprawniania działań w organizacji.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, z możliwością dynamicznego rozwoju w firmie, która stale się rozwija i angażuje w nowe projekty.
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego dzięki dostępowi do platform szkoleniowych, zarówno w obszarze księgowości, jak i kompetencji miękkich.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej oraz opieki stomatologicznej, aby zadbać o Twoje zdrowie i aktywność.
  • Wsparcie w nauce języków obcych poprzez dofinansowanie kursów oraz dostęp do platformy eTutor.
  • Elastyczne godziny pracy, umożliwiające lepsze dopasowanie do Twojego rytmu dnia.
  • Możliwość pracy zdalnej po zakończeniu okresu próbnego.
  • Przestrzeń na wdrażanie własnych pomysłów i usprawnień oraz udział w różnorodnych projektach, których zakres może ewoluować, zapewniając ciekawe wyzwania.
  • Praca w doświadczonym i zgranym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i wspiera nowych członków.
  • Dodatkowe benefity, takie jak firmowa biblioteka, dofinansowanie biletów do kina i teatru, świadczenia socjalne oraz parking dla pracowników.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku, które poszerzy Twoje horyzonty zawodowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Etapy rekrutacji

  • Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną
  • Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy
  • Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

Czym jest Rekrutacja 360

Jako Pracuj.pl świadczymy naszym Klientom - Pracodawcom usługę w ramach, której mają możliwość zlecić nam proces Rekrutacji na stanowisko, którego aktualnie poszukują do swojej organizacji.

Realizując taki projekt, działamy jako agencja doradztwa personalnego(numer 12252).

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zaaplikuj poniżej.

Location: Gliwice, PL

Posted Date: 10/20/2024
Click Here to Apply
View More Rekrutacja 360 - Pracuj.pl Jobs

Posted

October 20, 2024
UID: 4906372648