EUROFINS NSC POLSKA Sp. z o.o.

Stażysta / Stażystka w Dziale Podatkowym

Job Location

Katowice, Poland

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Zdobędziesz doświadczenie i rozwiniesz swoje umiejętności doradztwa w zakresie podatków korporacyjnych, podatków osobistych, podatków międzynarodowych, dokumentacji cen transferowych;
  • Weźmiesz udział w tworzeniu rozwiązań podatkowych dla dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji, w której liczą się ludzie i ich pomysły;
  • Zaangażujesz się w tworzenie projektów porad, opinii i rekomendacji pomagających podejmować decyzje podatkowe w Eurofins (łącznie z opcją bezpośredniego udziału w rozmowach z zewnętrznymi doradcami oraz członkami zarządu Spółek Eurofins), a także pism do organów podatkowych;
  • Będziesz przeprowadzał researche podatkowe, dbał o prawidłowy obieg oraz archiwizację dokumentów prawno-podatkowych;
  • Nauczymy cię wykonywać analizy liczbowe, wyciągać wnioski i pisać uzasadnienia stanowisk.

Nasze wymagania

  • Zależy Ci na rozwoju i satysfakcji z tego co robisz. Masz w sobie determinację w zakresie zdobycia nowych kompetencji i ciągłego rozwoju. Zależy Ci na zdobywaniu nowej wiedzy oraz jej stosowaniu jej w praktyce;
  • Masz w sobie ciekawość i lubisz analitycznie podejść do danego wyzwania;
  • Studiujesz na studiach drugiego stopnia lub ukończyłeś 3 rok jednolitych studiów magisterskich, na kierunku prawniczym, finansowym lub ekonomicznym. Jeśli masz już ukończone studia – także zapraszamy;
  • Znasz język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym (B2/C1);
Mile widziane
  • Będzie super, jeśli masz już zdobyte pierwsze doświadczenia w zakresie podatków.

To oferujemy

  • Staż w międzynarodowym środowisku;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze stawką godzinową;
  • Udział w rozwoju dynamicznie rozwijającej się firmy;
  • Wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę w firmie;
  • Elastyczny czas pracy.

Eurofins Scientific to międzynarodowa firma, która oferuje wszechstronną gamę badań analitycznych klientom różnych sektorów. Grupa Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska, produktów farmaceutycznych, kosmetyków oraz testów agrochemicznych (CRO). Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach genomiki, farmakologii, medycyny sądowej, CDMO, zaawansowanych nauk o materiałach oraz badań klinicznych. Ponadto Eurofins silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej.

W 2021 r. Eurofins osiągnęło przychód na poziomie 6,7 mld euro proforma, zatrudniając około 55 000 pracowników w 1000 laboratoriach w 55 krajach.

Location: Katowice, PL

Posted Date: 10/20/2024
Click Here to Apply
View More EUROFINS NSC POLSKA Sp. z o.o. Jobs

Posted

October 20, 2024
UID: 4907450928