PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Menedżer / Menedżerka w Centrum Kontroli Jakości Firmy Audytorskiej

Job Location

Zielona Góra, Poland

Miejsce pracy: Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Na tym stanowisku dopuszczamy możliwość pracy zdalnej, ale z koniecznością comiesięcznych spotkań w Warszawie. W razie potrzeby skorzystania z przestrzeni biurowej do pracy lub spotkań, oferujemy możliwość skorzystania z jednego z naszych biur w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Opolu, Lublinie oraz Zielonej Górze.
  • koordynacja i realizacja działań z zakresu kreowania, nadzorowania, wdrażania systemu zarządzania jakością Spółki,
  • opracowanie i wdrażanie procedur zapewnienia jakości zgodnie z zasadami przyjętymi w krajowych standardach wykonywania zawodu biegłych rewidentów,
  • udział w procesie szacowania ryzyka oraz projektowania reakcji na ryzyka firmy audytorskiej,
  • przeprowadzanie działań monitorujących zgodnie z wymogami regulacyjnymi,
  • przeprowadzanie kontroli jakości wykonania zlecenia oraz innych procedur jakości zgodnie z procedurami,
  • przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych z zakresu standardów wykonywania zawodu.

Nasze wymagania

  • uprawnienia biegłego rewidenta min. 3 lata,
  • doświadczenie w realizacji usług audytorskich min. 5 lat,
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1, B2),
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office (Excel, Word, Power Point),
  • zaangażowanie, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętności w obszarze zarządzania.
Mile widziane
  • ACCA, CIMA lub inne certyfikaty międzynarodowe,
  • Znajomość procedur audytu wewnętrznego w sektorze finansowym,
  • znajomość innych języków obcych.

To oferujemy

  • zdalny lub hybrydowy model pracy,
  • formę zatrudnienia dostosowaną do Twoich potrzeb,
  • jasną ścieżkę rozwoju i stanowisko dopasowane do Twojego doświadczenia,
  • pracę w firmie, która jest akredytowanym pracodawcą ACCA,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie, w której znamy się i lubimy,
  • webinary nt. zdrowia psychicznego i inne benefity.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników

Opis Stanowiska

Osoba na tym stanowisku ma duży wkład w tworzenie i realizowanie procedur wewnętrznych związanych z organizacją i funkcjonowaniem firmy audytorskiej oraz z realizacją zleceń audytorskich. Bierze udział w realizacji procedur kontroli i monitoringu systemu zarządzania jakością firmy. Ściśle współpracuje z Zarządem firmy oraz z innymi biegłymi rewidentami.

Dołącz do nas

Pierwszym etapem rekrutacji jest wysłanie aplikacji w języku polskim zawierającej CV za pośrednictwem przycisku aplikowania. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

W przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofanie.

PKF Consult jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF Global. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od ponad 30 lat. Nasze linie biznesowe PKF rozwijamy w dziewięciu większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Opolu, Lublinie oraz Zielonej Górze.

Location: Zielona Góra, PL

Posted Date: 10/20/2024
View More PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Jobs

Posted

October 20, 2024
UID: 4903891673