Viva Plus

Księgowa / Księgowy

Job Location

Bytom, Poland

Miejsce pracy: Bytom

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • Sporządzanie oraz wysyłanie deklaracji podatkowych
  • Tworzenie list płatności, przygotowywanie przelewów w systemie bankowym
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP)
  • Rozliczanie transakcji WNT, WDT oraz importu
  • Księgowanie dokumentów zakupowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • Zdolności analityczne i samodzielność w działaniu
Mile widziane
  • Znajomość programu Comarch

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 6000 – 8000 zł brutto
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Kompleksowe wdrożenie w nowe obowiązki
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Bytomiu

Viva Plus

EQPAK, nowoczesna fabryka zajmująca się produkcją toreb papierowych,

w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób na stanowisko:

Location: Bytom, PL

Posted Date: 10/19/2024
Click Here to Apply
View More Viva Plus Jobs

Contact Human Resources
Viva Plus

Posted

October 19, 2024
UID: 4906373916