INNPRO ROBERT BŁĘDOWSKI sp. z o.o.

Specjalisty ds. kontrolingu wewnętrznego

Job Location

Rybnik, Poland

Miejsce pracy: Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • kontrola i weryfikacja warunków wynikających z umów
  • bieżący monitoring wskaźników
  • kontrola i weryfikacja rezerw związanych z warunkami handlowymi
  • kontrola budżetów marketingowych zasadności utworzonych rezerw
  • udział w procesach związanych z budowaniem modeli analiz
  • wdrażanie nowych rozwiązań i narzędzi kontrolingowych w celu optymalizacji iautomatyzacji procesów

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wysoce rozwinięte zdolności analitycznego i logicznego myślenia
  • Umiejętność analizowania i formułowania istotnych wniosków łącząc informacje z wielu źródeł
  • Biegłość w pracy z aplikacjami do analizy danych (MS Excel)
  • Dobrze rozwinięte umiejętności prezentacji wyników pracy
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, działania w uporządkowany sposób
  • Zdolność do efektywnego działania w sytuacjach presji czasowej i różnych wyzwań wtym samym czasie
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej
  • Znajomość angielskiego na poziomie min B2

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B lub umowy o pracę (do wyboru),
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • benefity pracownicze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • pikniki rodzinne

Jeśli szukasz firmy, która stawia na innowacje i rozwój, dołącz do INNPRO!

Jesteśmy międzynarodowym dystrybutorem elektroniki użytkowej i nowych technologii, działającym na rynku od 2013 roku. Zaczynaliśmy od dystrybucji dronów, a dziś współpracujemy z ponad 250 markami i dzięki dynamicznemu rozwojowi stale rośniemy. Cenimy zaangażowanie, dlatego wspieramy rozwój zarówno doświadczonych specjalistów, jak i osób stawiających pierwsze kroki w karierze. Dołącz do nas i rozwijaj się wśród najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie!

Location: Rybnik, PL

Posted Date: 10/19/2024
Click Here to Apply
View More INNPRO ROBERT BŁĘDOWSKI sp. z o.o. Jobs

Posted

October 19, 2024
UID: 4906369567