BPiON Poland Sp. z o.o.

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Job Location

Warszawa, Poland

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość),
  • Przygotowanie deklaracji VAT, CIT oraz JPK,
  • Wprowadzanie i księgowanie dokumentów księgowych i wyciągów bankowych,
  • Wykonywanie działań mających na celu zamknięcie miesiąca (księga główna, środki trwałe, księga magazynowa, księgowanie kosztów i rozliczenia międzyokresowe),
  • Sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych,
  • Raportowanie do instytucji zewnętrznych zgodnie z terminami wynikającymi z polskiego prawa (GUS, NBP, US),
  • Bieżący kontakt z Klientem (mailowy i telefoniczny) - zarówno w jęz. polskim, jak i angielskim.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie pracy na systemach księgowych (m.in. SAP, Enova365),
  • Znajomość MS Excel – poziom zaawansowany,
  • Znajomość angielskiego – poziom komunikatywny,
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne – finanse, rachunkowość,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń,
  • Osoba, która ceni profesjonalne, partnerskie i przyjazne relacje w miejscu pracy,
  • Chce mieć wpływ na miejsce, w którym pracuje.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Pracę hybrydową,
  • Opiekę medyczną Allianz,
  • Multisport,
  • Kurs jęz. angielskiego,
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w kursach branżowych,
  • Pracę przy różnorodnych projektach dla Klientów o rozpoznawalnych markach,
  • Współpracę z profesjonalnym i doświadczonym zespołem, dzielenie się wiedzą,
  • Rozwój umiejętności i kompetencji w różnych obszarach,
  • Nowoczesne i komfortowe środowisko pracy oraz niezbędne narzędzia,
  • Wpływ na kształtowanie kultury organizacji i miejsca pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dofinansowanie wypoczynku

BPiON jest jedną z najszybciej rozwijających się firm outsourcingowych w zakresie rachunkowości i płac / HR na rynkach CEE, założoną przez ekspertów BPO z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jesteśmy częścią IR Global – interdyscyplinarnej sieci profesjonalnych usług, która zapewnia doradztwo prawne, księgowe i finansowe firmom i osobom fizycznym na całym świecie (www.irglobal.com).

BPiON Poland rozwija swoją działalność operacyjną w Polsce, poszukujemy Samodzielnej Księgowej.

The data administrator is BPiON Poland Sp. z o.o. with headquarters in Warsaw, ul. Krakowskie Przedmieście 13 (hereinafter referred to as the "administrator"). You have the right to request access to your personal data, rectification, deletion or limitation of processing, the right to object to the processing, as well as the right to transfer data and submit a complaint to the supervisory body. Personal data will be processed in order to carry out the recruitment process. Providing data in the scope resulting from the Act of 26 June 1974 Labor Code is obligatory. In the remaining scope, providing data is voluntary. Refusal to provide mandatory data may result in the inability to conduct the recruitment process. The administrator processes mandatory data on the basis of the legal obligation imposed on him, and in the scope of additional data, the basis for processing is consent. Personal data will be processed until the end of the recruitment procedure and for the period of possible claims, and in the case of consent to participate in future recruitment procedures - until the consent is withdrawn. The consent to the processing of personal data may be withdrawn at any time. Mail: gdpr@bpion.com

Location: Warszawa, PL

Posted Date: 10/19/2024
Click Here to Apply
View More BPiON Poland Sp. z o.o. Jobs

Posted

October 19, 2024
UID: 4906364807