iView Recruitment

Zastępca Głównej Księgowej

Job Location

Rybnik, Poland

Miejsce pracy: Rybnik

Rekrutujemy dla

Naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży produkcyjnej.

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych- VAT, CIT, PIT
  • Udział w zamknięciu miesiąca i roku i sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Współpraca i sporządzanie raportów dla instytucji zewnętrznych
  • Kontrola i analiza pakietów konsolidacyjnych
  • Weryfikacja zgodności sald Księgi Głównej
  • Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu
  • Księgowanie faktur kosztowych
  • Analizowanie operacji związanych z zakupami i sprzedażą

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Znajomość pełnej księgowości
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel)
Mile widziane
  • Znajomość programu Comarch ERP XL
  • Doświadczenie w przygotowywaniu Rachunku Przepływów Pieniężnych

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia (laptop, telefon)
  • Profesjonalne wdrożenie w nowe obowiązki

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Location: Rybnik, PL

Posted Date: 10/19/2024
Click Here to Apply
View More iView Recruitment Jobs

Posted

October 19, 2024
UID: 4906363926