LeasingTeam Professional

Biegły rewident

Job Location

Katowice, Poland

Miejsce pracy: Katowice

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, którym jest polska firma audytorska poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Badanie sprawozdań finansowych oraz innych usług atestacyjnych sporządzonych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz MSR
  • Sporządzanie sprawozdań i raportów z przeprowadzonych projektów audytowych
  • Koordynacja i nadzór nad prawidłowością i terminowością realizowanych projektów
  • Kontrola dokumentacji badania w trakcie realizacji projektu
  • Wsparcie merytoryczne zespołów audytowych
  • Budowanie i rozwój relacji z Klientami firmy
  • Bieżąca współpraca z pracownikami na wszystkich szczeblach organizacji
  • Udział w prowadzeniu innych usług doradczych i pokrewnych
  • Współudział w budowaniu wizerunku firmy

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne o kierunku rachunkowość, finanse, audyt lub pokrewne
  • Znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości
  • Uprawnienia biegłego rewidenta
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w badaniach sprawozdań finansowych
  • Znajomość procedur badania oraz umiejętność dostosowania ich do branży i specyfiki danego Klienta
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Poczucie obowiązku i konsekwencja w działaniu
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
Mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (nie jest to warunek konieczny)

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę/ zlecenie lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • System hybrydowy (3 dni z biura 2 dni zdalnie), możliwość pracy całkowicie zdalnej
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Benefity: dofinansowanie do zajęć sportowych, opieka medyczna, szkolenia

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

W spółce LeasingTeam Professional funkcjonuje procedura zgłaszania naruszeń (za pośrednictwem wiadomości e-mail) zgodnie z przepisami o ochronie sygnalistów. Szczegółowe zasady z tym związane zawiera procedura dostępna na stronie www: https://ltprofessional.pl/procedura-zglaszania-naruszen

Location: Katowice, PL

Posted Date: 10/19/2024
Click Here to Apply
View More LeasingTeam Professional Jobs

Posted

October 19, 2024
UID: 4906370921