Linkhouse

Analityk finansowy

Job Location

Katowice, Poland

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Analiza procesów pod kątem finansowym, rachunkowym i podatkowym oraz proponowanie optymalizacji i usprawnień,
  • Analiza wyników finansowych spółki i raportowanie istotnych zdarzeń mających wpływ na wyniki,
  • Odpowiedzialność za automatyzację oraz spójność procesów księgowych i finansowych,
  • Przygotowywanie analiz finansowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lat doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości, finansów i kontrolingu, w tym 2 lata doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • Doskonała znajomość zasad rachunkowości, przepisów podatkowych oraz standardów finansowych.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

To oferujemy

  • Oferujemy:
  • Pracę w inspirującym i dynamicznym środowisku - biuro w Katowicach.
  • Start pracy między godziną 7:00 a 9:00
  • Firmowy laptop, dodatkowy monitor, itp.
  • Przyjazną atmosferę pracy z rewelacyjnymi ludźmi.
  • Współtworzenie kultury organizacyjnej oraz wpływ na tworzone procesy wewnętrzne.
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego oraz pakiet medyczny.
  • Spotkania integracyjne zaplanowane na cały rok z góry.
  • Jaki jest nasz proces rekrutacyjny?
  • Formularz z podstawowymi pytaniami.
  • Rozmowa telefoniczna z rekruterką
  • Spotkanie online z menadżerką
  • Spotkanie w naszym biurze z Zarządem :)
  • Na koniec, spodziewać się możesz oferty, bądź mailowego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

O nas

Jesteśmy Linkhouse - dynamiczną platformą link buildingu działającą na globalnym

rynku. Naszą misją jest połączenie reklamodawców i wydawców z całego świata, a teraz szukamy kogoś, kto pomoże nam poukładać nasze finanse!

Gotowi na wyzwanie? Od 10 lat nieustannie rozwijamy się, kreując innowacyjne strategie i narzędzia, które zrewolucjonizowały branżę. Nasz zespół liczy ponad 30 utalentowanych jednostek, a nasze osiągnięcia cieszą się uznaniem największych internetowych marek i agencji. Dołącz do nas!

Location: Katowice, PL

Posted Date: 10/19/2024
Click Here to Apply
View More Linkhouse Jobs

Contact Human Resources
Linkhouse

Posted

October 19, 2024
UID: 4906369740