Boryszew S.A. oddział MAFLOW

Analityk Finansowy

Job Location

Tychy, Poland

Miejsce pracy: Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów i analiz finansowych na potrzeby zarządcze
  • Kontrola, weryfikacja i uzgadnianie informacji finansowo – księgowych
  • Udział w przygotowaniu rocznego budżetu i prognoz finansowych
  • Monitoring realizacji budżetów, prognoz oraz analiza odchyleń
  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Dbałość o jakość oraz dostępność informacji zarządczej, wspomagającej procesy decyzyjne
  • Opracowywanie i wdrażanie narzędzi kontrolingowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia lub pokrewne) uzyskane na renomowanej uczelni
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej lub audytorskiej (Big 4), minimum 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi: MS Excel, PowerPoint,
  • Mile widziana znajomość: SAP, Power Query
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, dokładność, dociekliwość
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania i odpowiedzialność,
  • Komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania, inicjatywa i chęć samodzielnego działania.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;
  • Udział w rozwoju standardów w organizacji;
  • Benefity (karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie);
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w dynamicznym środowisku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Grupa Maflow i Boryszew Automotive Plastics jest częścią polskiej Grupy Kapitałowej Boryszew S.A., jednej z największych grup przemysłowych w Polsce, specjalizującej się w produkcji komponentów do samochodów, wytwarzaniu wyrobów ze stali, przetwórstwie metali nieżelaznych oraz chemii przemysłowej.

Grupa Maflow i Boryszew Automotive Plastics jest jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji w samochodach osobowych i ciężarowych, liderem w produkcji przewodów gumowych, oraz producentem wykonanych z tworzyw sztucznych elementów wyposażenia samochodów.

Jesteśmy międzynarodową Grupą o globalnym zasięgu. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Posiadamy 19 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych, w państwach takich jak: Polska, Niemcy, Czechy, Hiszpania, Włochy, Indie, Chiny, Brazylia i Meksyk.

Grupa Maflow i Boryszew Automotive Plastics jest dynamicznie rozwijającym się, stabilnym pracodawcą stale zwiększającym poziom zatrudnienia. Naszą największą wartością są ludzie. Za naszym sukcesem biznesowym stoją nasi pracownicy, a kluczem do niego jest odpowiednio dobrany i zgrany zespół oraz właściwe procesy zarządzania zasobami ludzkimi i rozwojem personelu. Naszą ambicją jest prowadzenie organizacji opartej na trwałych relacjach z pracownikami, którzy stanowią nasz największy kapitał, a także współpracy, rzetelności i wspólnym dążeniu do realizacji celów. Na całym świecie zatrudniamy już ponad 5,5 tysiąca pracowników.

Location: Tychy, PL

Posted Date: 10/18/2024
Click Here to Apply
View More Boryszew S.A. oddział MAFLOW Jobs

Posted

October 18, 2024
UID: 4903922400