LeasingTeam Professional

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy ze znajomością języka rosyjskiego

Job Location

Warszawa, Poland

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów księgowych
  • wyliczanie podatków
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz na życzenie klienta
  • sporządzanie sprawozdań dla GUS i NBP
  • sporządzanie raportów dla Zarządu
  • kontrolowanie rozrachunków
  • wprowadzanie przelewów do banku (w niektórych przypadkach)
  • współpraca z audytorami w trakcie badania sprawozdania finansowego (w przypadku spółek audytowanych)

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego na poziomie B2/C1
  • znajomość programu Optima mile widziana
  • doskonała znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych, programu Excel i Word
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o dużym potencjale
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • miejsce pracy w ścisłym centrum Warszawy
  • benefity: kurs j. angielskiego, pakiet medyczny, karta Multisport, ubezpieczenie na życie

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

W spółce LeasingTeam Professional funkcjonuje procedura zgłaszania naruszeń (za pośrednictwem wiadomości e-mail) zgodnie z przepisami o ochronie sygnalistów. Szczegółowe zasady z tym związane zawiera procedura dostępna na stronie www: https://ltprofessional.pl/procedura-zglaszania-naruszen

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Location: Warszawa, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More LeasingTeam Professional Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903904559