MDDP Outsourcing

Starszy Księgowy / Starsza Księgowa

Job Location

Warszawa, Poland

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie i składanie deklaracji, podatkowej CIT, PIT oraz IFT, PCC, ORD
  • Kalkulacja podatku odroczonego
  • Weryfikacja ksiąg do zamknięcia okresu
  • Przygotowanie ksiąg do procesu sporządzania sprawozdania finansowego
  • Bieżąca komunikacja z klientem i udział w spotkaniach

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w księgowości na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w przygotowywaniu rozliczeń podatkowych w oparciu o aktualne przepisy
  • Praktyczna znajomość aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Umiejętności analityczne, samodzielność i umiejętność delegowania zadań w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Hybrydowy, elastyczny czas pracy
  • Opieka medyczna dla całej rodziny
  • Dofinansowanie kart sportowych
  • Dofinansowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Dofinansowany język angielski w czasie pracy
  • Kwartalny budżet na integracje działowe
  • Płatny system poleceń pracowniczych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Jako firma outsourcingowa świadczymy usługi dla kilkuset Klientów z różnych branż. Od kilkunastu lat nieustannie rośniemy, co oznacza potrzebę dostosowywania naszych procesów, narzędzi i procedur do coraz większej skali operacji a także wykorzystania powstających rozwiązań technologicznych. Kombinacja wzrostu, nastawienia na jakość oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii sprawia, że cały czas mamy ciekawe wyzwania na horyzoncie. Interesują nas zarówno usprawnienia jakościowe jak i podnoszenie efektywności w poszczególnych procesach. Zmieniamy procedury, nawyki, korzystamy z robotów, automatyzacji. Kupujemy i budujemy samodzielnie narzędzia IT. Kwestionujemy status quo.

Location: Warszawa, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More MDDP Outsourcing Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903899331