Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.

AP Accountant – Księgowy AP (Księgowy ds. Zobowiązań)

Job Location

Rybnik, Poland

Miejsce pracy: Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i przetwarzanie faktur przychodzących, w tym faktur PO i non-PO, w sposób terminowy;
  • Przeprowadzanie regularnych analiz kont dostawców;
  • Rozwiązywanie wszystkich kwestii związanych z zobowiązaniami z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami;
  • Zapewnienie zgodności z polityką rachunkowości, zasadami, regulacjami i przepisami prawa;
  • Wsparcie w miesięcznej, kwartalnej i rocznej sprawozdawczości finansowej zgodnie z lokalnymi GAAP;
  • Zapewnienie terminowego księgowania wszystkich faktur między firmowych;
  • Przegląd i kontrola uzgadniania rachunków GR/IR;
  • Wspieranie wewnętrznych i zewnętrznych wymogów audytowych;
  • Wsparcie innych członków zespołu/działu w razie potrzeby.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze AP w SSC;
  • Podstawowa wiedza z zakresu VAT;
  • Język angielski (B2) – obsługa fabryki w Czechach;
  • Preferowane wykształcenie wyższe z zakresu księgowości lub pokrewne.
Mile widziane
  • Znajomość SAP.

To oferujemy

  • Umowę na zastępstwo do 31.01.2026;
  • Możliwość pracy hybrydowej;
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Lux Med;
  • Karta sportowa Medicover Sport;
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wakacji, paczki i bony świąteczne i wiele innych);
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników

Location: Rybnik, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903899140