SMART-HR

Zastępca Głównego Księgowego

Job Location

Ruda Śląska, Poland

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta – firmy oferującej usługi w zakresie doradztwa podatkowego oraz prowadzenia ksiąg rachunkowych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg handlowych dla klientów biura,
  • Prowadzenie dokumentacji księgowej zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości oraz wymogami podatkowymi,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat),
  • Współpracę z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych,
  • Współpracą z Głównym Ksiegowym, Zarządem oraz Księgowymi, a także z prowadzonymi klientami.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenia zawodowego w księgowości w zakresie Ksiąg Handlowych,
  • Bardzo dobrej znajomości zasad rachunkowości oraz przepisów kodeksu pracy,
  • Umiejętności sporządzania sprawozdań finansowych,
  • Praktycznej znajomości przepisów podatkowych,
  • Dobrej znajomości pakietu Office,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Terminowości, dokładności i sumienności.

Pracodawca oferuje

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w intensywnie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów (kartę Multisport, pakiet medyczny PZU),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV pod przyciskiem Aplikuj.

Smart-HR

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.

Location: Ruda Śląska, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More SMART-HR Jobs

Contact Human Resources
SMART-HR

Posted

October 17, 2024
UID: 4903908846