QEMETICA Global Solutions Sp. z o.o.

Księgowy/Księgowa z językiem niemieckim

Job Location

Bydgoszcz, Poland

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie i dekretowanie dokumentów w systemie księgowym
  • rozliczanie i uzgadnianie sald na kontach księgowych
  • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
  • aktywny udział w zamknięciu okresów sprawozdawczych
  • przygotowywanie elementów do sprawozdania finansowego
  • księgowania cykliczne, m.in. naliczanie amortyzacji, rozliczeń międzyokresowych
  • przygotowanie dokumentacji do badania przez biegłego rewidenta
  • współpraca z innymi działami firmy w celu uzyskania potrzebnych informacji i dokumentów księgowych
  • sporządzanie raportów i zestawień oraz inne prace zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie finansów lub rachunkowości,
  • min. 2 lat doświadczenia na stanowisku związanym z finansami
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min.B2) oraz języka niemieckiego (min. B2)
  • bardzo dobra znajomość systemu SAP
  • znajomość programów Microsoft Office – w szczególności Excel

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w trybie hybrydowym (50/50) z Bydgoszczy lub Warszawy lub 100% zdalnie (cała Polska)
  • Przejrzysty system premiowy
  • Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Qemetica to wiodąca grupa chemiczna na rynku europejskim, napędzająca swoimi produktami wiele branż współczesnej gospodarki, na wszystkich kontynentach. Nasze produkty otaczają każdego z nas. W naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, krzemiany, opakowania.

W Qemetice ZALEŻY NAM – dlatego zawsze robimy to, co właściwe, działamy razem i nie boimy się sięgać po więcej. Jeśli podzielasz te wartości i chcesz pracować w firmie, która stawia na rozwój i współpracę, mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Location: Bydgoszcz, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More QEMETICA Global Solutions Sp. z o.o. Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903908642