ERA CAPITAL sp. z o.o.

Biegły rewident

Job Location

Tarnowskie Góry, Poland

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Twój zakres obowiązków

  • Badanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości (MSR).
  • Kontrola dokumentacji badania w trakcie realizacji projektu.
  • Wsparcie merytoryczne dla podległych pracowników.
  • Przeglądy ksiąg rachunkowych oraz doradztwo rachunkowe.
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami i doradzanie im w kwestiach finansowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia).
  • Uprawnienia Biegłego Rewidenta (lub w trakcie ich uzyskiwania).
  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze audytu na samodzielnym lub menadżerskim stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (minimum poziom B1).
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy zespołu.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym szczególnie Excela.
  • Mile widziane: Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość udziału w prestiżowych projektach audytowych.
  • Szkolenia oraz możliwości dalszego rozwoju zawodowego.
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.
  • Umowa o pracę lub B2B, zależnie od preferencji kandydata.
  • Praca w modelu hybrydowym (częściowo zdalnie, częściowo w biurze).
  • Premia roczna zależna od wyników.
  • Dostęp do kafeterii bonusowej.
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Era Capital, dynamicznie rozwijająca się firma finansowa, poszukuje Biegłego Rewidenta, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem, organizację prac audytowych oraz wsparcie merytoryczne dla klientów. Jeśli posiadasz doświadczenie w audycie i chcesz pracować w zespole ekspertów finansowych, zapraszamy do aplikowania!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ERA CAPITAL sp. z o.o. z siedzibą w: marsz. Józefa Piłsudskiego 74/320, 50-020 Wrocław (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@eracapital.pl.

Location: Tarnowskie Góry, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More ERA CAPITAL sp. z o.o. Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903897363