Boryszew S.A. oddział MAFLOW

Ekspert ds. Konsolidacji

Job Location

Tychy, Poland

Miejsce pracy: Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie okresowych raportów konsolidacyjnych
  • Weryfikacja pakietów konsolidacyjnych pod kątem zgodności z polityką Grupy i IFSR
  • Uzgadnianie przepływów wewnątrzgrupowych
  • Przegląd poprawności korekt konsolidacyjnych
  • Współpraca z zespołem księgowości, kontrolingu i audytorami zewnętrznymi
  • Uczestnictwo w tworzeniu schematów księgowań i polityki rachunkowości grupy
  • Aktywny udział w procesie zamykania miesiąca
  • Integracja nowych jednostek w strukturze Grupy Kapitałowej
  • Przygotowywanie nie rutynowych analiz finansowych
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość, ekonometria)
  • Znajomość zasad konsolidacji, wyłączeń i korekt, standardów IFRS
  • Zaawansowana, praktyczna znajomośc MS Excel
  • Dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość SAP i Powe Query mile widziana
  • Ambicja, otwartość, innowacyjność, solidność
  • Praktyczne podejście do rozwiązywania problemów
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zdolności komunikacyjne

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Udział w rozwoju standardów w organizacji
  • Benefity (karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznym środowisku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Location: Tychy, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More Boryszew S.A. oddział MAFLOW Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903897256