Ivy Technology Poland Sp. z.o.o.

Samodzielna/y Księgowa/y

Job Location

Bydgoszcz, Poland

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur zakupowych (zarówno polskich, jak i zagranicznych);
  • księgowanie delegacji i rozliczanie zaliczek pracowniczych;
  • rozliczanie zwrotów wydatków;
  • weryfikacja faktur sprzedażowych;
  • udział w przygotowaniu deklaracji VAT;
  • aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz audytach;
  • bieżąca współpraca z różnymi działami firmy oraz kontakt z klientami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub ekonomii;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata;
  • znajomość przepisów VAT, Ustawy o rachunkowości oraz Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych;
  • język angielski na poziomie B1/B2 – zarówno w mowie, jak i w piśmie;
  • dobra znajomość Pakietu Office (zwłaszcza Excel);
  • doskonałe umiejętności analityczne i wyciągania wniosków;
  • umiejętność współpracy oraz rozwiązywania problemów;
  • dobra organizacja pracy i zarządzania priorytetami;
  • samodzielność, skrupulatność i wysokie poczucie odpowiedzialności;
  • chęć do nauki i nastawienie na rozwój zawodowy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do Twojego doświadczenia i kompetencji;
  • rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji oraz pracę w inspirującym, międzynarodowym środowisku;
  • nowoczesne narzędzia wspierające pracę księgową;
  • pracę w zgranym zespole, w którym panuje przyjazna atmosfera;
  • szeroki wachlarz benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, ZFŚS (dofinansowanie do świąt, biletów do kina, masaży, wypoczynku oraz do wakacji dzieci), spotkania integracyjne, siłownia i zajęcia sportowe w firmie;
  • dyżury lekarzy (internista, kardiolog, gastrolog), psychologa i dietetyka w firmie;
  • udział w akcjach pro-ekologicznych, charytatywnych, dobroczynnych;
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa;
  • stołówka pracownicza z dofinansowanymi obiadami.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa
  • dyżury lekarza w biurze
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka

Ivy Technology to globalny gracz w świecie technologii, który wyznacza nowe standardy usług IT. Specjalizujemy się w zarządzaniu cyklem życia produktów IT, wsparciu technicznym i serwisie elektroniki, oferując naszym klientom niezawodne rozwiązania. Nasze centrum operacyjne w Bydgoszczy to kluczowy element globalnej sieci, wspierający branżę elektroniki użytkowej – od laptopów, przez monitory, po tablety. Ale to nie wszystko! Wprowadzamy także innowacje w infrastrukturze robotycznej, pomagając firmom zautomatyzować procesy i zwiększyć efektywność. Dzięki nowoczesnym technologiom i zespołowi ekspertów, Ivy Technology wspiera rozwój biznesów na całym świecie!

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Location: Bydgoszcz, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More Ivy Technology Poland Sp. z.o.o. Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903897220