PwC

Konsultant / Konsultantka w obszarze zgodności z przepisami podatkowymi systemów ERP

Job Location

mazowieckie, Poland

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów doradczych w zakresie wymagań podatkowych i konfiguracji systemów ERP, w tym w obszarze raportowania ustrukturyzowanego,
  • wsparcie merytoryczno-analityczne przy wdrożeniach systemów PwC i systemów ERP klientów,
  • przygotowywanie komentarzy w zakresie zmian związanych z raportowaniem podatkowym w obszarze techniczno-analitycznym, w tym w obszarze raportowania ustrukturyzowanego,
  • optymalizacja/projektowanie procesów podatkowych u Klientów PwC podczas wdrożeń rozwiązań IT,
  • przygotowywania analizy fit-gap,
  • prowadzenie warsztatów związanych z tematami podatkowymi, w szczególności raportowania ustrukturyzowanego, w odniesieniu do konfiguracji systemów ERP,
  • przygotowywanie ofert na usługi PwC i innych materiałów marketingowych,
  • udział w spotkaniach z klientami.

Nasze wymagania

  • posiadasz podstawową wiedzę z zakresu finansów/rachunkowości,
  • masz dobrą, praktyczną znajomość przepisów podatkowych i chcesz aktualizować tę wiedzę i być na bieżąco ze zmianami w prawie,
  • masz doświadczenie w pracy z systemami ERP / narzędziami do raportowania podatkowego,
  • dobrze/bardzo dobrze znasz j.angielski,
  • umiesz przygotowywać prezentacje,
  • nie obawiasz się wyzwań, jesteś chętny do nauki i otwarty na nowe zadania.

To oferujemy

  • elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave,
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez PwC oraz konwersacje z native speaker,
  • program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej, sesje mindfulness, wsparcie psychologiczne, edukacja poprzez dedykowane webinary i warsztaty, doradztwo finansowo-prawne,
  • możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in. lunch pass, concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila czy masaże) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in. vouchery, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,
  • 3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat,
  • dodatkowy dzień wolnego z okazji urodzin,
  • a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do PwC.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • Employee Assistance Program
  • dodatkowe benefity np. medical pet care, lunch pass, masaże
  • możliwość elastycznego czasu pracy
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

Etapy rekrutacji

  • krótka rozmowa z rekruterką Sylwią
  • rozmowa z managerami - Magdą i Karolem
  • decyzja

Zespół IT Based Consulting w PwC Polska liczy 100 osób.

Specjalizujemy się w łączeniu świata nowych technologii ze światem podatków i dostarczaniu najwyższej jakości usług klientom PwC Polska. Naszą główną domeną są wdrożenia aplikacji podatkowych, badanie zgodności systemów ERP z wymaganiami podatkowymi czy projekty integracyjne wspierające procesy podatkowe klientów. W obszarze naszych kompetencji jest także budowanie dedykowanych rozwiązań technologicznych adresujących biznesowe potrzeby klientów oraz doradztwo w zakresie wykorzystania technologii dla usług podatkowych.

W razie problemów, napisz do nas: pl_kariera@pwc.com

PwC

Jesteśmy częścią globalnej sieci firm świadczących usługi audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa biznesowego oraz technologicznego. Działamy w 152 krajach i zatrudniamy ponad 327 tysięcy osób. W Polsce jest nas ponad 6000 osób (w tym niemal 2000 w zespołach technologicznych). Nasze biura znajdziesz w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Opolu i Lublinie.

Celem PwC jest pomaganie klientom w osiąganiu ich celów poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań i specjalistycznej wiedzy branżowej. Stawiając na innowacyjność i współpracę, umożliwiamy naszym pracownikom wywieranie znaczącego wpływu i wprowadzanie pozytywnych zmian w świecie biznesu. Oferujemy dynamiczne i integracyjne środowisko pracy, które sprzyja rozwojowi zawodowemu. Zapewniamy szkolenia i zasoby wspierające rozwój kariery naszych pracowników, umożliwiając im budowanie z nami udanej i satysfakcjonującej kariery.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest PwC Advisory sp. z o.o. sp.k., lub inna spółka z sieci PwC (lista spółek), do której kierujesz aplikację. Jeśli wyrazisz odrębną zgodę, dane osobowe będą przetwarzane również w innych celach zgodnie z treścią udzielonych zgód. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach znajdziesz w Polityce Prywatności .

Location: mazowieckie, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More PwC Jobs

Contact Human Resources
PwC

Posted

October 17, 2024
UID: 4903891547