Rekrutacja 360 - Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. akcyzy i cła

Job Location

Gdańsk, Poland

Miejsce pracy: Gdańsk

Rekrutujemy dla

naszego Klienta – ARAMCO FUELS POLAND

Twój zakres obowiązków

  • rozliczanie podatku akcyzowego, opłaty paliwowej i opłaty emisyjnej
  • weryfikacja prawidłowości ewidencji, rejestrów i dokumentacji prowadzonych i sporządzanych w związku z podatkiem akcyzowym, opłatą paliwową i opłatą emisyjną
  • sporządzanie i terminowe przesyłanie deklaracji i informacji w zakresie podatku akcyzowego, opłaty paliwowej i opłaty emisyjnej
  • księgowanie kwot podatku akcyzowego, opłaty paliwowej i opłaty emisyjnej
  • weryfikacja prawidłowości ewidencji, rejestrów i dokumentacji prowadzonych i sporządzanych w związku ze sprawami celnymi
  • bieżące monitorowanie zmian stanu prawnego w zakresie podatku akcyzowego, opłaty paliwowej, opłaty emisyjnej i cła
  • udział w postępowaniach podatkowych, kontrolach i czynnościach sprawdzających

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w rozliczaniu podatku akcyzowego (min 1,5 roku) – warunek konieczny
  • doświadczenie w obsłudze spraw celnych
  • wykształcenie wyższe licencjackie podatki, finanse, ekonomia, administracja (lub pokrewne)
  • znajomość regulacji obowiązujących w obszarze podatku akcyzowego
  • znajomość procedur celnych, umiejętność stosowania aplikacji i narzędzi systemowych wykorzystywanych w obsłudze podatków
  • dobra organizacja pracy i samodzielność
  • skrupulatność i rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność, chęć nauki i rozwoju
Mile widziane
  • doświadczenie w branży paliwowej
  • umiejętność obsługi SAP
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Pracodawca oferuje

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy
  • miła atmosfera w biurze
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie „buddy’ego”
  • pracę w ciekawym, innowacyjnym środowisku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji

  • Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną
  • Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy
  • Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Czym jest Rekrutacja 360

Jako Pracuj.pl świadczymy naszym Klientom - Pracodawcom usługę w ramach, której mają możliwość zlecić nam proces Rekrutacji na stanowisko, którego aktualnie poszukują do swojej organizacji.

Realizując taki projekt, działamy jako agencja doradztwa personalnego(numer 12252).

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zaaplikuj poniżej.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Location: Gdańsk, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More Rekrutacja 360 - Pracuj.pl Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903927515