Antal Finance & Accountancy

Interim Business Partner Controlling

Job Location

Wrocław, Poland

Miejsce pracy: Wrocław

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy w branży produkcyjnej szukamy wsparcia w projekcie doradczym na stanowisko Interim Business Partner Controlling.

Projekt czasowy na min 3 m-ce.

Jeśli atrakcyjne jest dla Ciebie zarządzanie zmianą, definiowanie i doskonalenie procesów - zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie i współpraca z Dyrektorem zakładu oraz Dyrektorem finansowym
  • Ścisła współpraca z jednostkami operacyjnymi, udzielanie rekomendacji, aktywny udział w procesach decyzyjnych
  • Monitorowanie bieżących wyników Spółki, porównywanie ich z planem i identyfikacja odchyleń
  • Ocenianie i konsultowanie projektów inwestycyjnych
  • Sporządzanie analiz rentowności produktów
  • Tworzenie miesięcznych raportów finansowych Spółki
  • Analiza strategicznych wskaźników finansowych, operacyjnych i rekomendacje dalszych planów optymalizacyjnych
  • Przygotowywanie raportów, analiz i rekomendacji (i ich prezentacja) na potrzeby Grupy
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i narzędzi kontrolingowych w celu optymalizacji i automatyzacji procesów

Wymagania pracodawcy

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne
  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze kontrolingu firmy z branży automotive
  • Znajomość systemu SAP
  • Znajomość narzędzi do optymalizacji procesów kontrolingowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Informujemy, że administratorem danych jest Antal Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 2, (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcą danych jest serwis pracuj.pl oraz inne podmioty, którym powierzyliśmy przetwarzanie danych w związku z rekrutacją.

Location: Wrocław, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More Antal Finance & Accountancy Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903911784