Goldman Recruitment

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Job Location

Wrocław, Poland

Miejsce pracy: Wrocław

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Główna Księgowa / Główny Księgowy, osoba ta będzie odpowiedzialna za organizację i nadzór nad pracą działu księgowego.

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za sporządzanie sprawozdań finansowych według Ustawy o Rachunkowości oraz sprawozdawczość korporacyjną według IFRS,
  • usprawnianie, opracowywanie i aktualizacja procedur księgowych oraz polityki rachunkowości firmy,
  • kontrola i monitorowanie bieżących operacji księgowych, w tym weryfikacja dokumentów pod względem formalnym, rachunkowym i merytorycznym,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT) oraz odpowiedzialność za terminowe ich składanie do odpowiednich instytucji,
  • współpraca z audytorami zewnętrznymi oraz przygotowywanie dokumentacji na potrzeby audytów finansowych,
  • analiza i kontrola kosztów działalności firmy, w tym identyfikacja obszarów do optymalizacji kosztów,
  • wsparcie w procesie tworzenia budżetu rocznego oraz monitorowanie jego realizacji w ciągu roku,
  • przygotowywanie analiz finansowych na potrzeby wewnętrzne firmy, w tym analiza rentowności, przepływów pieniężnych,
  • udział w aktualizacjach i optymalizacji systemu księgowego oraz dbanie o zgodność z obowiązującymi przepisami i standardami,
  • odpowiedzialność za rozwój i merytoryczny nadzór nad działem księgowym.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu finansów, rachunkowości, ekonomii lub pokrewne,
  • minimum 6-letnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowym, w tym co najmniej 4 lata na stanowisku managerskim,
  • biegła znajomość przepisów rachunkowych oraz podatkowych, w tym umiejętność praktycznego ich stosowania w codziennej pracy,
  • doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu zespołem liczącym minimum 5 pracowników (FTE),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1/B2, pozwalająca na swobodną komunikację biznesową, zarówno w mowie, jak i w piśmie,
  • praktyczna znajomość narzędzi MS Office (Excel, Word, PowerPoint) oraz systemów ERP.

Pracodawca oferuje

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie o ambitnych planach ekspansji na rynkach europejskich,
  • możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem firmy oraz w ramach realizacji jej kluczowych celów biznesowych,
  • konkurencyjne wynagrodzenie wraz z rocznym systemem premiowym opartym na jasno określonych i mierzalnych celach,
  • elastyczność w wyborze formy zatrudnienia – możliwość współpracy na podstawie umowy o pracę (UoP) lub kontraktu B2B,
  • kompleksowy pakiet benefitów, w tym m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe oraz wiele innych udogodnień,
  • możliwość korzystania z auta służbowego do celów prywatnych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przesyłając zgłoszenie aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego, którego dotyczy ta aplikacja prowadzonego przez Goldman Recruitment Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Wiejska 17, 00-480 Warszawa (KRS: 0000948987) („Administrator”). Wyrażenie zgody nie jest obowiązkowe, ale konieczne dla przeprowadzenia danego procesu rekrutacyjnego. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie, jednak w takim wypadku przetwarzanie Twoich danych przed cofnięciem zgody będzie zgodne z prawem.

Location: Wrocław, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More Goldman Recruitment Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903906288