AUTO "FIKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Główny księgowy / Główna księgowa

Job Location

Jaworzno, Poland

Miejsce pracy: Jaworzno

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów,
  • Analiza i kontrola dokumentów księgowych,
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • Wystawianie i księgowanie faktur,
  • Nadzór nad prowadzeniem kadr,
  • Reprezentowanie firmy przed Urzędami ( US, ZUS, GUS, itp.)
  • Przygotowywanie raportów,zestawień i analiz.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie kierunkowe / wyższe,
  • Znajomość przepisów podatkowych oraz prawa pracy,
  • Znajomość programów księgowych Comarch Optima.

To oferujemy

  • Umowę o prace docelowo na czas nieokreślony,
  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i realizowanych zadań,
  • Stabilną pracę w przyjaznej atmosferze.

O nas

Firma AUTO"FIKO" Sp. z o.o. oferuje usługi z branży motoryzacyjnej (serwis,

diagnostyka,myjnia,transport międzynarodowy,sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych marki Ford Trucks.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AUTO"FIKO" Sp. z o.o. z siedzibą w: Juliana Ursyna Niemcewicza 2A (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@autofiko.pl.

Location: Jaworzno, PL

Posted Date: 10/17/2024
View More AUTO "FIKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903906176