Goldman Recruitment

Internal Control Manager

Job Location

Bielsko-Biała, Poland

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z południa Śląska, poszukujemy obecnie osoby z doświadczeniem w roli Audytora Wewnętrznego. Raportowanie do lokalnego Dyrektora Finansowego i funkcyjnie do Szefa Audytu grupy.

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i koordynacja procesów kontroli wewnętrznej w firmie,
  • przygotowywanie harmonogramów oraz zakresu kontroli wewnętrznych z zakładzie,
  • kontrola wewnętrzna magazynów znajdujących się na terenie zakładu,
  • prowadzenie kontroli wewnętrznych planowych i pozaplanowych,
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych kontroli,
  • analiza kosztów,
  • formułowanie zaleceń pokontrolnych oraz monitorowanie i ocena skuteczności wdrażania zaleceń,
  • przygotowywanie prezentacji z wyników zrealizowanych kontroli i cykliczne przedstawianie wyników,
  • prowadzenie czynności sprawdzających i wyjaśniających,
  • wdrażanie oraz aktualizacja zasad i procedur w zakresie kontroli wewnętrznej.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w prowadzeniu kontroli wewnętrznych lub audytów wewnętrznych,
  • samodzielność i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,
  • wiedza z zakresu prowadzenia kontroli wewnętrznej, jej metodyki, organizacji, analizy ryzyka oraz dokumentacji,
  • umiejętności analityczne oraz umiejętność formułowania i prezentowania wniosków,
  • znajomość języka angielskiego min. B2.
Mile widziane
  • doświadczenie związane z gospodarką magazynową i powiązanymi procesami.

Pracodawca oferuje

  • praca w międzynarodowej firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • elastyczny system, możliwość rozpoczynania pracy między 6:00 a 9:00,
  • szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku,
  • premie i dodatkowe benefity oraz świadczenia pracownicze.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przesyłając zgłoszenie aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego, którego dotyczy ta aplikacja prowadzonego przez Goldman Recruitment Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Wiejska 17, 00-480 Warszawa (KRS: 0000948987) („Administrator”). Wyrażenie zgody nie jest obowiązkowe, ale konieczne dla przeprowadzenia danego procesu rekrutacyjnego. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie, jednak w takim wypadku przetwarzanie Twoich danych przed cofnięciem zgody będzie zgodne z prawem.

Location: Bielsko-Biała, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More Goldman Recruitment Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903921394