NOTAX PROWADZENIE KSIĄG RACHUNKOWYCH STACHNIK I SPÓŁKA sp.j.

Księgowa / Księgowy

Job Location

Kraków, Poland

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • samodzielne prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów
  • prowadzenie ewidencji przychodów dla przedsiębiorstw rozliczających się na podstawie ryczałtu
  • przygotowanie niezbędnych deklaracji podatkowych PIT, VAT
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • sporządzanie zeznań rocznych dla kontrahentów biura rachunkowego
  • należyte prowadzenie dokumentacji księgowej kontrahenta
  • kontakt z kontrahentami
  • kontakt z US i innymi instytucjami
  • sporządzanie pism i dokumentów rejestracyjnych

Nasze wymagania

  • znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, krajowych standardów rachunkowości, podstawowej znajomości Kodeksu Spółek Handlowych
  • znajomość obowiązujących przepisów podatkowych
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • chęć doskonalenia wiedzy z zakresu rachunkowości i podatków
Mile widziane
  • znajomość programu ERP Optima

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stałą możliwość pogłębiania wiedzy i zdobywania nowego doświadczenia
  • ścieżkę rozwoju zawodowego w wyznaczonym obszarze
  • przyjazną atmosferę w pracy zespołowej

Jesteśmy dużym biurem rachunkowym o ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy nieprzerwalnie od ponad 20 lat, swoje biura posiadamy w Krakowie oraz w Katowicach.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij nam swoje CV przez formularz aplikacyjny, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie.

biuro@notax.org.pl

www.notax.org.pl

www.facebook.com/NOTAXksiegowosc/

Location: Kraków, PL

Posted Date: 10/17/2024
View More NOTAX PROWADZENIE KSIĄG RACHUNKOWYCH STACHNIK I SPÓŁKA sp.j. Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903910541