Antal Finance & Accountancy

Specjalista ds. księgowości i SAP

Job Location

Wrocław, Poland

Miejsce pracy: Wrocław

Rekrutujemy dla

Twój przyszły Pracodawca to innowacyjna grupa kapitałowa o silnie ugruntowanej pozycji rynkowej i międzynarodowej rozpoznawalności. Firma dynamicznie się rozwija, stawiając na nowoczesne i ekologiczne technologie.

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna praca w systemie SAP i wsparcie współpracowników
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgi głównej oraz ksiąg pomocniczych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych w systemie ERP zgodnie z wymogami i obowiązującymi przepisami
  • Przygotowywanie okresowych raportów i sprawozdań
  • Udział w miesięcznym i rocznym zamykaniu ksiąg rachunkowych
  • Przygotowywanie sprawozdań do celów statystycznych GUS/NBP
  • Udział w wewnętrznych projektach zorientowanych na optymalizację i automatyzację procesów

Wymagania pracodawcy

  • Gotowość do pracy pod wro(pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia
  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości min. 3 lata
  • Praktyczna znajomość programu SAP - warunek konieczny
  • Wykształcenie kierunkowe: ekonomia, finanse
  • Mile widziana znajomość MS Excel

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Informujemy, że administratorem danych jest Antal Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 2, (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcą danych jest serwis pracuj.pl oraz inne podmioty, którym powierzyliśmy przetwarzanie danych w związku z rekrutacją.

Location: Wrocław, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More Antal Finance & Accountancy Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903923767