Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach

Główny Specjalista z jednoczesnym powierzeniem pełnienia obowiązków kierownika Sekcji Analiz

Job Location

Katowice, Poland

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad planowaniem, organizowaniem, koordynacją i kontrolą pracy podległych pracowników,
  • administrowanie systemem informatycznym okręgu,
  • przygotowywanie danych na potrzeby analiz, przetwarzanie i analiza danych z różnych źródeł,
  • przygotowywanie raportów, wyciąganie wniosków, przygotowywanie rekomendacji,
  • sprawowanie merytorycznego nadzoru nad prawidłowym funkcjonowaniem programów dotyczących działalności kontrolnej, sprawozdawczości z działalności okręgu oraz wewnętrznych rejestrów,
  • opracowywanie raportów dla okręgu oraz dla poszczególnych sekcji,
  • koordynowanie pracy Sekcji Analiz w zakresie obsługi innych sekcji w niezbędne informacje gromadzone i przetwarzane w systemie komputerowym,
  • prowadzenie szkoleń dla nadinspektorów pracy i inspektorów pracy w zakresie obsługi użytkowanych programów,
  • prowadzenie bieżących kontroli w sekcjach w zakresie wykorzystywania przez nadinspektorów i inspektorów danych gromadzonych w systemach informatycznych i składanie raportów w tym zakresie kierownictwu okręgu,
  • współpraca z innymi sekcjami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • staż pracy: minimum 5 lat na podstawie umów o pracę; w tym co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym.
Mile widziane
  • doświadczenie na stanowiskach związanych z analizą danych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - MS Excel,
  • znajomość EZD będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość MS SQL, MySQL, Visual Basic,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi,
  • umiejętność efektywnej komunikacji oraz współpracy,
  • otwartość na innowacje i kreatywność,
  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji i ukierunkowanie na rozwiązywanie problemów,
  • systematyczność i sumienność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. „trzynastka”) oraz system nagród,
  • szkolenia doskonalące, możliwość uzyskania dofinansowania kosztów nauki,
  • dofinansowanie wypoczynku, aktywności sportowo-rekreacyjnej i kulturalnej w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Sposób aplikowania:

  • elektronicznie za pomocą przycisku APLIKUJ.
  • pocztą na adres: Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach, 40-158 Katowice, ul. Owocowa 6-6a z dopiskiem: „Oferta pracy - OIP.KT.GSKS.SA.10.24”

Dodatkowe informacje:

  • Do składania ofert pracy zachęcamy również osoby z orzeczoną niepełnosprawnością.
  • Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne, o czym zostaną poinformowani telefonicznie lub pocztą elektroniczną.
  • Oferty pracy niewykorzystane w procesie naboru są niezwłocznie niszczone po jego zakończeniu, jednak nie później niż w terminie 3 miesięcy od dnia publikacji ogłoszenia o naborze.
  • Informację o zakończeniu naboru publikuje się na stronie internetowej biuletynu Informacji Publicznej Państwowej Inspekcji Pracy w terminie 30 dni od dnia jego zakończenia. Informację publikuje się na okres 14 dni.

Termin składania dokumentów: 22.10.2024 r.

  • Oferty pracy należy składać z dopiskiem: „OIP.KT.GSKS.SA.10.24”
  • O ważności oferty kandydata/kandydatki decyduje data wpływu do Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach, ul. Owocowa 6-6a, 40-158 Katowice. Dokumenty otrzymane po terminie lub niespełniające wymogów formalnych, określonych w ogłoszeniu, nie będą rozpatrywane.
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Location: Katowice, PL

Posted Date: 10/17/2024
View More Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903923308