EY

Business Development Manager w zespole Public Sector, dział Doradztwa Podatkowego

Job Location

Lublin, Poland

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie długotrwałych relacji z klientami z sektora publicznego.
  • Identyfikacja nowych możliwości biznesowych oraz inicjowanie projektów w obszarze podatkowym.
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert, negocjowanie warunków współpracy.
  • Współpraca z zespołami doradczymi w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.
  • Monitorowanie trendów rynkowych i regulacji prawnych mających wpływ na sektor publiczny.
  • Udział w konferencjach branżowych i eventach networkingowych.
  • EY.AI - Twoje możliwości na tym stanowisku rozszerza sztuczna inteligencja, która będzie Ci towarzyszyć i wspierać w codziennej pracy. Dzięki wykorzystaniu AI Twoje analizy, praca z danymi i tworzenie innowacji wzniosą się poziom wyżej.
  • Zaczniesz od cyklu szkoleń, a następnie będziesz korzystać z EYQ - swojego wirtualnego asystenta i innych unikalnych narzędzi, często dostępnych tylko w EY. Stale inwestujemy w innowacje, aby zapewnić Ci środowisko pracy, w którym możesz skupić się na jej najciekawszych aspektach i tworzyć najlepsze rozwiązania dla klientów.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług profesjonalnych , rolach BDM lub pokrewnych dziedzinach, najlepiej w sektorze B2B
  • Znajomość rynku i umiejętność analizy trendów oraz identyfikacji nowych możliwości biznesowych
  • Umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Zdolności organizacyjne i zarządcze, w tym umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie
  • Wykształcenie wyższe, preferowane w dziedzinie ekonomii, biznesu lub pokrewnych
  • Gotowość do podróży służbowych, chociaż korzystamy również z połączeń wideo
  • Wyższe wykształcenie (preferowane w zakresie prawa, finansów, ekonomii, itp.)
  • Umiejętność pracy w zespole i delegowania zadań
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego (min. B2/C1)

To oferujemy

  • Ciągła nauka i rozwój - Czeka na Ciebie indywidualna mapa szkoleń, wsparcie finansowe i merytoryczne w zdobywaniu potrzebnych kwalifikacji i certyfikatów, a także nielimitowany dostęp do platform online takich jak Udemy for Business
  • EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu MBA renomowanej uczelni Hult University
  • Career Counselor - profesjonalny, indywidualny doradca w zakresie budowania i rozwoju kariery
  • Innovate EY – unikalne programy, w ramach których możesz stworzyć własny start-up, korzystając z naszego know-how i finansowania
  • Platforma psychoedukacyjna – pakiet bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z szerokiego zakresu zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego oraz dostęp do aktywności edukacyjnych
  • Wygodny, hybrydowy model pracy uwzględniający Twoje potrzeby w zakresie czasu i miejsca jej wykonywania
  • Dodatkowy dzień wolny w roku - EY Day
  • Atrakcyjny program poleceń pracowniczych
  • Program benefitów oferujący m.in. prywatną opiekę zdrowotną z dodatkowymi badaniami profilaktycznymi, ubezpieczenie na życie, bilety, sporty zespołowe, platformę do nauki języków obcych, karty sportowe i wiele innych (dostępnych online i offline)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji

  • Aplikuj.
  • Porozmawiajmy.

EY (dawniej Ernst & Young)

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Location: Lublin, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More EY Jobs

Contact Human Resources
EY

Posted

October 17, 2024
UID: 4903900673