UHY ECA

Młodszy Manager w Departamencie Cen Transferowych

Job Location

Zabrze, Poland

Miejsce pracy: Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie nadzoru merytorycznego nad opracowaniem dokumentacji podatkowych, opinii podatkowych, raportów z zakresu cen transferowych, artykułów prasowych sporządzonych przez zespół.
  • Koordynacja i nadzór pracy podległego zespołu, w tym delegowanie wykonywanych czynności i zapewnienie sprawnego przepływu informacji w ramach podjętych działań.
  • Wsparcie działu sprzedaży przy tworzeniu ofert handlowych i umów współpracy dla Klientów.
  • Udział w spotkaniach z Klientem oraz potencjalnym Klientem (w tym spotkania w języku angielskim).
  • Zarządzanie zespołem i organizacja jego pracy.
  • Nadzorowanie pracy Konsultantów/Starszych Konsultantów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne o kierunku: rachunkowość, finanse lub prawnicze.
  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie w pracy w doradztwie podatkowym, w tym w obszarze cen transferowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego, w tym w obszarze cen transferowych
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętności interpersonalne.
  • Umiejętność analitycznego oraz logicznego myślenia, wyciągania i prezentowania wniosków.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i szukania alternatywnych rozwiązań.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność organizowania czasu pracy.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
Mile widziane
  • Uprawnienia doradcy podatkowego.

To oferujemy

  • Forma zatrudnienia dopasowana do Twoich potrzeb (UoP, B2B, zlecenie)
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie kursów/szkoleń
  • Program rekomendacji pracowników
  • Dwa dodatkowe dni wolne od pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport
  • przyjazna atmosfera
  • dwa dodatkowe dni wolne od pracy
  • wyjazdy szkoleniowo-integracyjne

UHY ECA

Działa na rynku od 15 lat, jest członkiem Urbach Hacker Young International Limited - międzynarodowej sieci firm audytorskich i konsultingowych. Nasz profesjonalizm i kompetencje potwierdza wysokie miejsce w pierwszej dziesiątce najlepszych firm audytorskich w Polsce.

Do wysyłanych dokumentów prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Kapitałową UHY ECA, której jednostką dominującą jest UHY ECA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Połczyńska 31A, 01-377 Warszawa i w której skład wchodzą także UHY ECA Audyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., UHY ECA Audyt Sp. z o.o., UHY ECA Outsourcing Sp. z o.o., UHY ECA Outsourcing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. i UHY ECA Szkolenia Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.” Informujemy, że administratorem danych jest UHY ECA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Połczyńska 31A, 01-377 Warszawa oraz pozostałe spółki należące do Grupy UHY ECA w Polsce, czyli: UHY ECA Audyt spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., UHY ECA Audyt sp. z o.o., UHY ECA Outsourcing sp. z o.o., UHY ECA Szkolenia sp. z o.o., UHY ECA Outsourcing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.

Location: Zabrze, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More UHY ECA Jobs

Contact Human Resources
UHY ECA

Posted

October 17, 2024
UID: 4903898963