Management Ireneusz Krawiec

Kierownik ds. finansów

Job Location

Kędzierzyn-Koźle, Poland

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem ds. finansów
  • Przygotowywanie i opracowanie wewnętrznych i międzynarodowych raportów firmy
  • Kontrola obiegu faktur i innych dokumentów księgowych
  • Planowanie budżetów
  • Raportowanie wg przepisów
  • Koordynacja audytów, przygotowanie dokumentów
  • Uzgadnianie kont rozrachunkowych odbiorców i dostawców
  • Sporządzanie zestawień i statystyk finansowych
  • Wystawianie faktur sprzedażowych, w tym międzynarodowych
  • Pozostałe prace administracyjne w dziale finansowym

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość
  • Min. roczne doświadczenie na ww. stanowisku lub pokrewnym
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy
  • Znajomość procedur i ustaw dot. finansów przedsiębiorstw
  • Skrupulatność, dokładność, terminowość

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość szkoleń i rozwoju
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Stały kontakt z językami obcymi
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Laptop, telefon komórkowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
Dane kandydata będa przetwarzane jedynie w celu rekrutacji i ewentualnie umówienia spotkania rekrutacyjnego. Na kolejnych etapach (zatrudnienie) kandydatowi zostanie przedstawiona szersza klauzula. Administratorem danych jest właściciel firmy. Dane nie będą przetwarzane ani przekazywane dalej, ani profilowane. Kandydat udostępnia dane kontaktowe w CV dobrowolnie.

Location: Kędzierzyn-Koźle, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More Management Ireneusz Krawiec Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903910091