ZEPTER INTERNATIONAL POLAND sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy

Job Location

Zielona Góra, Poland

Miejsce pracy: Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Jeśli myślisz o zwiększeniu swojego dochodu, chcesz zwiększyć swoje wynagrodzenie dołącz do nas i zostań Przedstawicielem marki ZEPTER
  • Pracując 30 godzin miesięcznie online i/lub offline możesz zarobić co najmniej wartość minimalnego wynagrodzenia krajowego
  • Sprzedawaj i zyskuj najwyższe prowizje – nawet do 40%
  • Rekrutuj do współpracy i zarabiaj dodatkowo do 10% prowizji
  • Polecaj do Zepter BizzClub i otrzymuj premię rekomendacyjną do 10%

Nasze wymagania

  • Szukasz stałego lub dodatkowego zarobku, a może chcesz rozwinąć swój biznes?
  • Jesteś osobą zmotywowaną do działania?
  • Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi i dbasz o relacje?
  • Jesteś przedsiębiorczy/a i cenisz sobie wolność i samodzielność?

To oferujemy

  • Możliwość uzyskania stałego wynagrodzenia w ramach projektu Zepter Master Team.
  • Możliwość budowania własnego zespołu – zostań managerem!
  • Pełne wdrożenie do pracy – bezpłatny program szkoleń produktowych i sprzedażowych.
  • Własny sklep internetowy – zarabiaj przez internet nie wychodząc z domu!
  • Wsparcie Działu Edukacji i Szkoleń oraz innych zespołów w firmie.
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie lub B2B.

ZEPTER to globalny lider sprzedaży bezpośredniej.

Od ponad 30 lat nasze unikatowe produkty pomagają dbać o zdrowie i długie życie rodzin na całym świecie. Nasza misja ZDROWIA brzmi:

LIVE BETTER – LIVE LONGER!

Działamy w ponad 60 krajach na wszystkich kontynentach.

Do zdrowia i jego profilaktyki podchodzimy holistycznie. Dzięki naszym innowacyjnym produktom dbamy o wszystkie sfery istotne dla zdrowia: czyste powietrze i wodę, zdrowe odżywianie i sen oraz lecznicze światło.

Location: Zielona Góra, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More ZEPTER INTERNATIONAL POLAND sp. z o.o. Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903926850