Eurotherm Poland Sp. z o.o.

Starsza Księgowa / Starszy Księgowy

Job Location

Lędziny, Poland

Miejsce pracy: Lędziny

Twój zakres obowiązków

  • Kwalifikacje i kalkulacje dla celów podatku VAT oraz podatków dochodowych,
  • Księgowanie oraz wystawianie faktur,
  • Analiza podatku odroczonego oraz podatku dochodowego,
  • Analiza i uzgadnianie kont księgowych,
  • Współpraca z bankami, instytucjami finansowymi, ubezpieczycielem oraz biegłym rewidentem,
  • Udział w procesie inwentaryzacji,
  • Wsparcie w procesach zarządzania środkami finansowymi i zabezpieczeniem płynności finansowej,
  • Sprawozdawczość NBP, GUS.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
  • Znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych CIT, VAT, PCC, WHT,
  • Znajomość zasad ewidencji środków trwałych,
  • Dobra znajomość Ustawy o rachunkowości,
  • Umiejętność analitycznego myślenie,
  • Rzetelność, odpowiedzialność, dokładność oraz terminowość,
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Mile widziane
  • Znajomość systemu SAP, ORACLE.

To oferujemy

  • Interesującą i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, strategii rozwoju i kulturze opartej o wartości,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny,
  • Bardzo dobre warunki pracy i możliwość stałego rozwijania kompetencji.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • benefit socjalny
  • karta sportowa

Eurotherm jest globalnym dostawcą rozwiązań i usług związanych z procesami przemysłowymi, kontrolą temperatury i mocy, pomiarami, zarządzaniem danymi / usługami cyfrowymi.

Location: Lędziny, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More Eurotherm Poland Sp. z o.o. Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903926789