Moltton

Specjalista ds. Controllingu

Job Location

Chorzów, Poland

Miejsce pracy: Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie finansami w przydzielonym projekcie,
  • Analiza odchyleń,
  • Weryfikacja i zatwierdzanie danych finansowych projektu,
  • Bieżąca kontrola budżetu w projekcie,
  • Monitorowanie aspektów finansowych zgodnie z umowami partnerskimi,
  • Zapewnienie zgodności z lokalnymi przepisami,
  • Praca z systemem SAP.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe,
  • 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale finansowym lub controllingu w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Bardzo dobra znajomość programu: MS Excel,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Mile widziane
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia audytów i/lub zarządzania projektami.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w prężnie działającej firmie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Location: Chorzów, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More Moltton Jobs

Contact Human Resources
Moltton

Posted

October 17, 2024
UID: 4903914117