Goldman Recruitment

Analityk Finansowy

Job Location

Warszawa, Poland

Miejsce pracy: Warszawa

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, polskiej firmy handlowej, szukamy kandydatów na stanowisko Analityka Finansowego.

Twój zakres obowiązków

  • praca na dużych zbiorach danych, interpretacja oraz wyciąganie wniosków z analiz,
  • przygotowywanie analiz, raportów oraz prezentacji,
  • bliska współpraca z biznesem,
  • przygotowywanie budżetu oraz monitoring jego realizacji,
  • przygotowywanie miesięcznych prognoz,
  • rozwój i doskonalenia narzędzi do raportowania, analizy i symulacji,
  • wsparcie księgowości przy czynnościach końca miesiąca.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy z dużą ilością danych,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub ostatni rok studiów,
  • zaawansowana znajomość MS Office, głównie Excel,
  • umiejętność budowania modeli danych,
  • samodzielność, proaktywność i odpowiedzialność,
  • umiejętność analitycznego myślenia.
Mile widziane
  • znajomość Qlik lub Power BI będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • pracę stacjonarną w biurze na warszawskim Targówku,
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakt B2B,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przesyłając zgłoszenie aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego, którego dotyczy ta aplikacja prowadzonego przez Goldman Recruitment Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Wiejska 17, 00-480 Warszawa (KRS: 0000948987) („Administrator”). Wyrażenie zgody nie jest obowiązkowe, ale konieczne dla przeprowadzenia danego procesu rekrutacyjnego. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie, jednak w takim wypadku przetwarzanie Twoich danych przed cofnięciem zgody będzie zgodne z prawem.

Location: Warszawa, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More Goldman Recruitment Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903922940