Mecalux Sp. z o.o.

Specjalista ds. podatków

Job Location

Gliwice, Poland

Miejsce pracy: Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i aktualizacja polityki wykorzystywanej do raportowania podatków korporacyjnych w Polsce oraz Europie Wschodniej i Południowej,
  • Gromadzenie danych, przygotowanie oraz składanie zeznań podatkowych w zakresie CIT, WHT, VAT, ceny transferowe,
  • Analiza transakcji pod kątem obowiązku poboru oraz zastosowania właściwej stawki podatku u źródła (WHT),
  • Bieżące kontakty z doradcami podatkowymi w kraju i za granicą,
  • Bieżące kontakty z organami podatkowymi w Polsce,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: rachunkowość, podatki, finanse),
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego i rachunkowego,
  • Minimalna znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • Systematyczność, dokładność, odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
  • Komunikatywność, analityczne myślenie, samodzielność,
Mile widziane
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Możliwość skorzystania z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych,
  • Premia za polecenie kandydata do pracy do 2100 PLN,
  • Parking dla pracowników,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Pracę w międzynarodowej firmie o światowym zasięgu działania,
  • Idealna lokalizacja blisko węzłów komunikacyjnych (DTŚ i DK88) i przystanku autobusowego.

Benefity

  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników

Mecalux to międzynarodowa firma produkująca zaawansowane technologicznie systemy składowanie. Na całym świecie posiadamy 11 centrów produkcyjnych, a w Gliwicach znajduje się największe z nich. Klienci na całym świecie są zainteresowani produkowanymi przez nas systemami magazynowymi, dlatego powiększamy nasz zespół specjalistów.

Realizując obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”, niniejszym informujemy:1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Mecalux Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, przy ul. Wyczółkowskiego 125, 44-109 Gliwice („Administrator”), e- mail: ochrona.danych@mecalux.com.2.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą:a) w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy - w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), b) inne dane - na podstawie zgody, która może zostać odwołana w każdym czasie(art. 6 ust. 1 lit. a RODO). 3.Ma Pani/Pan prawo żądania: dostępu do danych osobowych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu.4.Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla ochrony danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.5.Administrator będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe w kolejnych procesach rekrutacyjnych, jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. W przypadku wyrażenia zgody prosimy o umieszczenie dodatkowej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mecalux Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, przy ulicy Wyczółkowskiego 125, 44-109 Gliwice, moich danych osobowych zawartych w CV/liście motywacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Mecalux Sp. z o.o.6.Może Pani/Pan w każdym momencie cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.7.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty dostarczające i utrzymujące infrastrukturę teleinformatyczną, podmioty z grupy kapitałowej Mecalux: https://www.mecalux.pl/firma/grupa-na-rynku-swiatowym, https://www.mecalux.es/empresa/el-grupo-en-el-mundo, podmioty współpracujące z Administratorem w zakresie procesu rekrutacji, podmioty świadczące usługę niszczenia dokumentów, tłumaczenia, usługi ochroniarskie, podmioty świadczące usługi pocztowe, kurierskie, usługi prawne, księgowe, podatkowe, audytowe, bankowe, firmy szkoleniowe. Odbiorcami Pani/a danych osobowych mogą być podmioty, które uprawnione są do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa.8.Pani/Pana dane osobowe zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji, następnie zostaną niezwłocznie usunięte, chyba że ich przechowywanie będzie uzasadnione przez dłuższy okres czasu - wtedy nie dłużej niż przez 4 miesiące od zakończenia rekrutacji. W zakresie w jakim udzielono zgody na przyszłe rekrutacje – do czasu wycofania zgody bądź zgłoszenia sprzeciwu, przy czym przez okres nie dłuższy niż 9 miesięcy od zakończenia rekrutacji.9.Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne.

Location: Gliwice, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More Mecalux Sp. z o.o. Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903929216