Goldman Recruitment

FP&A Manager

Job Location

Wrocław, Poland

Miejsce pracy: Wrocław

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko FP&A Manager. Osoba ta będzie odpowiedzialna za zarządzanie procesem planowania finansowego oraz analizę wyników w celu wsparcia strategicznych decyzji biznesowych.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem specjalistów odpowiedzialnych za analizy finansowe,
  • wspieranie grupy w obszarze finansów poprzez planowanie i analizy wyników,
  • organizacja i koordynowanie proces budżetowania, w tym jego bieżąca analiza,
  • opracowywanie raportów finansowych w oparciu o kluczowe wskaźniki KPI,
  • monitorowanie przepływów finansowych i dbanie o płynność finansową organizacji,
  • konsolidacja wyników grupy zgodnie z międzynarodowymi standardami sprawozdawczości,
  • nadzór nad procesem planowania i zatwierdzania inwestycji,
  • analiza kapitału obrotowego i identyfikacja możliwości optymalizacji.

Wymagania pracodawcy

  • wyższe wykształcenie w obszarze finansów, ekonomii lub pokrewnym,
  • minimum 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 – C1,
  • doświadczenie w zarzadzaniu zespołem liczącym do 3 FTE,
  • biegła znajomość MS Office, szczególnie Excel, oraz systemów SAP,
  • doskonałe umiejętności analityczne i zdolność tworzenia dokładnych prognoz,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami finansowymi i strategicznymi,
  • zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i podejmowania szybkich decyzji.

Pracodawca oferuje

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus bonus roczny,
  • rozwój zawodowy oraz udział w licznych szkoleniach,
  • atrakcyjny pakiet benefitów, prywatna opieka zdrowotna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie i inne dodatki,
  • auto służbowe, laptop i telefon służbowy do dyspozycji,
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w modelu hybrydowym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przesyłając zgłoszenie aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego, którego dotyczy ta aplikacja prowadzonego przez Goldman Recruitment Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Wiejska 17, 00-480 Warszawa (KRS: 0000948987) („Administrator”). Wyrażenie zgody nie jest obowiązkowe, ale konieczne dla przeprowadzenia danego procesu rekrutacyjnego. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie, jednak w takim wypadku przetwarzanie Twoich danych przed cofnięciem zgody będzie zgodne z prawem.

Location: Wrocław, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More Goldman Recruitment Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903924469