Rekrutacja 360 - Pracuj.pl

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Job Location

Goleniów, Poland

Miejsce pracy: Łozienica (pow. goleniowski)

Rekrutujemy dla

HULTAFORS GROUP LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Hultafors Group oferuje marki Snickers Workwear, Hultafors, W.steps, Solid Gear, Hellberg Safety oraz Johnson Level. Razem składają się one na wyjątkową rodzinę produktów dedykowanych zawodowym rzemieślnikom. Hultafors Group gromadzi marki premium, których artykuły dają fachowcom wiodące rozwiązania z zakresu funkcjonalności, bezpieczeństwa, ochrony i ogólnej wydajności.

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie, analizowanie i prezentowanie informacji biznesowych, płacowych i księgowych, w sposób zgodny z obowiązującymi zasadami rachunkowości i wewnętrznymi wymaganiami;
  • Pomoc w przygotowaniu rocznych informacji finansowych oraz odpowiedzialność za kontakty z audytorami;
  • Udział w sporządzaniu rozliczeń podatkowych VAT, CIT i inne, (do przyuczenia)
  • Wystawianie faktur sprzedażowych;
  • Wdrażanie, monitorowanie i kontrola procedur finansowych;
  • Przygotowywanie raportów do GUS i NBP;
  • Przygotowywanie zestawień na potrzeby działu finansowego i Zarządu;
  • Telefoniczny i emailowy kontakt z kontrahentami Spółki;
  • Weryfikowanie faktur oraz innych dokumentów finansowych;
  • Księgowanie wyciągów bankowych i faktur;
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów księgowych w firmie;
  • Wykonywanie zadań związanych z procesem zamknięcia miesiąca / roku.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, ekonomia);
  • Doświadczenie w obszarze księgowości i finansów;
  • Znajomość przyjętych wymogów prawnych w zakresie rachunkowości;
  • Znajomość przepisów i praktyki w zakresie podatków i podatku VAT;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min B2);
  • Umiejętności analityczne;
  • Sumienność i umiejętność organizacji pracy na samodzielnym stanowisku;
  • Sprawna obsługa MS Office.

Pracodawca oferuje

  • Możliwość wpływu na organizację pracy własnej i posiadanie realnego wpływu na rozwój firmy;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Realizację interesujących zadań, dzięki którym zdobędziesz nowe, cenne doświadczenie;
  • Kursy, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, które będą rozwijać Cię na tym stanowisku;
  • Umowę o pracę;
  • Premię miesięczną, urlopową i świąteczną;
  • Wydarzenia integracyjne w firmie;
  • Obiad.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Premia miesięczna
  • Obiady finansowane przez pracodawcę

Etapy rekrutacji

  • Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną
  • Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy
  • Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Czym jest Rekrutacja 360

Jako Pracuj.pl świadczymy naszym Klientom - Pracodawcom usługę w ramach, której mają możliwość zlecić nam proces Rekrutacji na stanowisko, którego aktualnie poszukują do swojej organizacji.

Realizując taki projekt, działamy jako agencja doradztwa personalnego (numer 12252).

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zaaplikuj poniżej.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Location: Goleniów, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More Rekrutacja 360 - Pracuj.pl Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903905512