DATIO Sp. z o.o.

Księgowa / Księgowy ze znajomością enova365

Job Location

Katowice, Poland

Miejsce pracy: Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane
  • enova365
Mile widziane
  • System klasy ERP

O projekcie

Jeżeli jesteś Księgową/Księgowym i posiadasz doświadczenie w pracy z systemem enova365, aplikuj na to stanowisko!

Poszukujemy pracownika, który wykorzysta swoje doświadczenie w pracy z systemem enova365 oraz wiedzę w zakresie księgowości do realizacji projektów wdrożeniowych u naszych Klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Szkolenia użytkowników z obszaru enova365 Księga Handlowa,
  • Konfiguracja programu oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb Klienta w obszarze Księgowości,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • Bieżące wsparcie Klienta.

Nasze wymagania

  • Minimum rok pracy na systemie enova365,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu Rachunkowości,
  • Znajomość programu MS Excel,
  • Umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy
  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pakiet szkoleń online oraz wsparcie zespołu,
  • Możliwość udziału w konferencjach,
  • Miłą atmosferę w zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach wdrożeniowych,
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów,
  • Możliwość pracy hybrydowej.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie on-line
  • Spotkanie w biurze

Firma Datio Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją i wdrażaniem nowoczesnego systemu ERP enova365. Działamy na rynku już od 14 lat jako liczący się autoryzowany partner enova365 w Polsce. Tworzymy zgrany zespół do zadań specjalnych! Jeśli jesteś kreatywny/a, nie boisz się wyzwań i chcesz dołączyć do naszego Teamu, zapraszamy do aplikacji na oferowane stanowiska!

Osoby zainteresowane prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Datio Sp. z o.o., ul. 1 Maja 88, 40-240 Katowice, moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji (CV) na potrzeby obecnie prowadzonego przez Datio Sp. z o.o. procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Datio Sp.z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Location: Katowice, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More DATIO Sp. z o.o. Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903905400