TOBA CONSULTING sp. z o.o.

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

Job Location

Kęty, Poland

Miejsce pracy: Kęty

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • prowadzenie ewidencji VAT,
  • sporządzanie kalkulacji podatku dochodowego, deklaracji rocznej i sprawozdania finansowego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości,
  • dobra teoretyczna i praktyczna znajomość prawa podatkowego, bilansowego i ustawy o rachunkowości,
  • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • samodzielność, zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • chęć rozwoju zawodowego, komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.
Mile widziane
  • znajomość programu Enova, Comarch ERP Optima.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • ubezpieczenie grupowe oraz opiekę medyczną,
  • możliwość pracy "home office" 1 dzień w tygodniu.

Location: Kęty, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More TOBA CONSULTING sp. z o.o. Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903905160