Goldman Recruitment

Księgowa / Księgowy

Job Location

Warszawa, Poland

Miejsce pracy: Warszawa

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta z branży odnawialnych źródeł energii (OZE), poszukujemy osób na stanowisko Księgowa/Księgowy.

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie i weryfikacja umów najmu w module SAP RE,
  • zarządzanie danymi kontraktów oraz raportowanie – aktualizowanie umów,
  • okresowe księgowanie umów w module SAP FI,
  • zarządzanie wieloma kontraktami i terminami,
  • zapewnienie dokładności i spójności danych,
  • współpraca z zespołami wewnętrznymi oraz partnerami zewnętrznymi,
  • aktualizacja wewnętrznych procesów i instrukcji,
  • identyfikowanie potencjalnych usprawnień procesów.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości/finansów lub w pokrewnych dziedzinach,
  • doświadczenie z modułem SAP RE (lub gotowość do nauki),
  • doświadczenie z umowami najmu nieruchomości (mile widziane),
  • analityczne myślenie,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole,
  • praktyczna znajomość narzędzi MS Office (szczególnie Excel).

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony zespołu,
  • hybrydowy model pracy.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przesyłając zgłoszenie aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego, którego dotyczy ta aplikacja prowadzonego przez Goldman Recruitment Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Wiejska 17, 00-480 Warszawa (KRS: 0000948987) („Administrator”). Wyrażenie zgody nie jest obowiązkowe, ale konieczne dla przeprowadzenia danego procesu rekrutacyjnego. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie, jednak w takim wypadku przetwarzanie Twoich danych przed cofnięciem zgody będzie zgodne z prawem.

Location: Warszawa, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More Goldman Recruitment Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903915194