Goldman Recruitment

Specjalista ds. Kontrolingu

Job Location

Bielsko-Biała, Poland

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy produkującej rozwiązania dla branży automotive, poszukujemy Specjalisty ds. Kontrolingu.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie kluczowych raportów finansowych, m.in. budżetu, rachunku zysków i strat, bilansu oraz analiz odchyleń wynikowych,
  • analiza i interpretacja wyników finansowych,
  • dokładna analiza kalkulacji kosztów standardowych i odchyleń od budżetu,
  • analizy finansowe ad-hoc we współpracy z Managerem Kontrolingu i Zarządem,
  • udział w zamknięciach miesiąca, tworzeniu sporządzań sprawozdań finansowych i innych raportów okresowych.

Wymagania pracodawcy

  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu finansowego,
  • silnie rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikacyjne, budowanie relacji z biznesem będzie kluczowym aspektem stanowiska,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • otwartość w komunikacji wewnątrz organizacji, zdolności interpersonalne.
Mile widziane
  • doświadczenie w firmach działających w środowisku międzynarodowym będzie dużym atutem,
  • znajomość SAP będzie atutem.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie),
  • dofinansowanie do wakacji,
  • możliwość rozwoju w obszarze firmy, działającej w strukturach międzynarodowej grupy,
  • praca dla firmy będącej liderem rynku, we współpracy z globalnymi brandami,
  • pracę stacjonarną z komfortowego biura.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przesyłając zgłoszenie aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego, którego dotyczy ta aplikacja prowadzonego przez Goldman Recruitment Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Wiejska 17, 00-480 Warszawa (KRS: 0000948987) („Administrator”). Wyrażenie zgody nie jest obowiązkowe, ale konieczne dla przeprowadzenia danego procesu rekrutacyjnego. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie, jednak w takim wypadku przetwarzanie Twoich danych przed cofnięciem zgody będzie zgodne z prawem.

Location: Bielsko-Biała, PL

Posted Date: 10/17/2024
Click Here to Apply
View More Goldman Recruitment Jobs

Posted

October 17, 2024
UID: 4903915082